تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

قالیشویی دروازه تهران اصفهان

مویدی، بهترین قالیشویی اصفهان

شستشوی فرش در محدوده دروازه تهران اصفهان

قالیشویی مویدی از نظر مشتریان سال ۱۴۰1 ،جهت ثبت سفارش خدمات قالیشویی و مبل شویی و یا موکت در محدوده فلکه دروازه تهران اصفهان کافیست با تلفن 4080-031 تماس حاصل فرمایید. این قالیشویی دارای گواهی ثبت اختراع آنتی باکتریال فرش می باشد. قالیشویی مویدی یکی از قالیشویی‌های با کیفیت و ارزان قیمت در سطح شهر اصفهان می باشد.

قالیشویی در محدوده فلکه دروازه تهران اصفهان

اگر از همشهریان ساکن محدوده میدان دروازه تهران اصفهان هستید و بدنبال یک قالی شویی معتبر، با تجربه و با کیفیت در محدوده خود هستید، قالیشویی مویدی شعبه فلکه دروازه تهران اصفهان در خدمت شماست. قالیشویی مویدی واقع شده در اتوبان خرازی در از روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته همراه با سرویس حمل و نقل آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم می باشد.

در قالیشویی مویدی بعد از شستشو حتما لکه برداری میشود و بعد از آن بوسیله پارو و بوسیله فشار آب قوی ، آبکشی صورت میپذیرد و فرش در داخل لوله آبگیر قرار میگیرد و سپس در هوای آزاد آویزان میشود. در پایان توسط تیم کارشناسان ناظر نهایی در مجموعه همه فرش ها از نظر کیفیت کنترل می گردند تا فرش بدون عیب و نقص و تمیز از کارخانه خارج گردد. همچنین هر فرش موقع تحویل به صورت لول و داخل کاور پلاستیکی قرار گرفته و برای بردن به درب خانه مشتری آماده میشود.

محدوده دروازه تهران در اصفهان کجاست؟

قالیشویی مویدی

قالیشویی مویدی

میدان جمهوری اسلامی (دروازه تهران) اصفهان از لحاظ موقعیت مكانی این میدان در غرب اصفهان قرار گرفته و خیابان های خرم، كاشانی، فروغی، رباط و امام خمینی از آن منشعب می شود. این میدان به عنوان یكی از نقاط مهم و اصلی شهر از منظر ترافیكی و جابجایی مسافران به شمار می رود و بر اساس مطالعات جامع حمل و نقل یكی از نقاط مهم جذب مسافر و تبادل مسافران بین حالت های  مختلف حمل و نقل از قبیل اتوبوس، مینی بوس و غیره به شمار می رود.

تماس تلفنی