تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

قالیشویی احمدآباد اصفهان

اگر ساکن محدوده خیابان های بزرگمهر، شریف واقفی، گلزار، سروش و یا خیابان ولی عصر اصفهان هستید حتما با میدان احمدآباد در اصفهان آشنایی دارید، چراکه یکی از بزرگترین و پرتردد ترین میدان ها نه تنها در اصفهان بلکه در کل کشور ایران نیز می باشد. سفارش قالی شویی خود را به قالیشویی مویدی در بسپارید و در سال 1402 از تخفیف های این مجموعه بهره‌مند شوید. قالیشویی مویدی یکی از قالیشویی‌های با کیفیت و ارزان قیمت در سطح شهر اصفهان می باشد.

میدان احمدآباد در اصفهان کجاست؟

خیابان بزرگمهر در منطقه 3 اصفهان هست و یکی از معابر اصلی در اصفهان است. این خیابان یکی از خیابان‌های مهم شهر اصفهان بوده و مکان های مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی ، پل بزرگمهر، شورای اسلامی شهر اصفهان، بازار موبایل اصفهان، سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی گردشگری استان اصفهان و مجموعه اداری ۲۲ بهمن و‌.. در آن واقع شده اند. خیابان بزرگمهر در اصفهان به معابر مهمی مانند هشت بهشت شرقی ، هشت بهشت غربی ، فلکه احمدآباد ، خیابان شریف واقفی ، خیابان ۲۲ بهمن ، فلکه بزرگمهر ، خیابان مشتاق ، خیابان جی و…. نیز وصل میشود. سازمان آتش نشانی اصفهان نیز در این خیابان قرار دارد.

صرفه جویی در هزینه

استفاده از دستگاه‌های مخصوص موکت‌شویی و فرش‌شویی این مزیت را به همراه دارد که شما می‌توانید با سرعت عمل بالایی، شستشوی فرش را انجام دهید. به این ترتیب، آب کمتری هدر می‌رود و در هزینه‌های آن صرفه‌جویی می‌شود. همچنین در روش‌های غیرمکانیزه شستشوی فرش، ممکن است مجبور باشید چندین بار از مواد شوینده استفاده کنید تا لکه‌های فرش از بین رود و به طور کامل تمیز شود، در روش‌های مکانیزه در مصرف مواد شوینده نیز تا حدود زیادی صرفه‌جویی میشود و به این ترتیب هزینه‌های شستشوی مکانیزه فرش پایین‌تر از روش‌های سنتی می‌شود.

شستشوی تمام اتوماتیک

با مدرن ترین دستگاه‌های قالیشویی و پرسنل باتجربه

تماس تلفنی