تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

قالیشویی اصفهان بزرگمهر

شستن فرش و موکت در پائیز 1402

اگر ساکن محدوده خیابان بزرگمهر ، شریف واقفی ، گلزار ، احمدآباد ، سروش و یا خیابان ولی عصر اصفهان هستید سفارش قالی شویی خود را به قالیشویی مویدی در بسپارید و در پائیز 1402 از تخفیف های این مجموعه بهره‌مند شوید. قالیشویی مویدی یکی از قالیشویی‌های با کیفیت و ارزان قیمت در سطح شهر اصفهان می باشد.

خیابان بزرگمهر در اصفهان کجاست؟

خیابان بزرگمهر در منطقه 3 اصفهان هست و یکی از معابر اصلی در اصفهان است. این خیابان یکی از خیابان‌های مهم شهر اصفهان بوده و مکان های مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی ، پل بزرگمهر، شورای اسلامی شهر اصفهان، بازار موبایل اصفهان، سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی گردشگری استان اصفهان و مجموعه اداری ۲۲ بهمن و‌.. در آن واقع شده اند. خیابان بزرگمهر در اصفهان به معابر مهمی مانند هشت بهشت شرقی ، هشت بهشت غربی ، فلکه احمدآباد ، خیابان شریف واقفی ، خیابان ۲۲ بهمن ، فلکه بزرگمهر ، خیابان مشتاق ، خیابان جی و…. نیز وصل میشود. سازمان آتش نشانی اصفهان نیز در این خیابان قرار دارد.

در قالیشویی مویدی بعد از شستشو حتما لکه برداری میشود و بعد از آن بوسیله پارو و بوسیله فشار آب قوی ، آبکشی صورت میپذیرد و فرش در داخل لوله آبگیر قرار میگیرد و سپس در هوای آزاد آویزان میشود. در پایان توسط تیم کارشناسان ناظر نهایی در مجموعه همه فرش ها از نظر کیفیت کنترل می گردند تا فرش بدون عیب و نقص و تمیز از کارخانه خارج گردد. همچنین هر فرش موقع تحویل به صورت لول و داخل کاور پلاستیکی قرار گرفته و برای بردن به درب خانه مشتری آماده میشود.

بهترین روش شستشوی فرش
پرسنل قالیشویی مویدی

شستشوی تمام اتوماتیک

با مدرن ترین دستگاه‌های قالیشویی و پرسنل باتجربه

شستن فرش در منزل؟ آیا شستن فرش در فصل های سرد سال در حیاط کار صحیحی است؟

فصول سرد پاییز و زمستان، به هیچ عنوان زمان مناسبی برای شستشوی قالی به روش‌های سنتی در حیاط خانه نیستند. چرا که در این فصول هم هوا سرد است و هم تعداد روزهای آفتابی به شدت کاهش پیدا می‌کند. این عامل باعث می‌شود که رطوبت داخل فرش به جای خشک شدن یخ بزند. این یخ زدن آب در داخل قالی نه تنها روند خشک شدن را کُند می‌کند، بلکه ممکن است به چله فرش و پودر آن آسیب برساند. علاوه بر این پیش‌بینی بارش‌ها در این فصل کار تقریبا دشواری است؛ بنابراین نمی‌توانید دقیقا مشخص کنید که دو روز بعد از شستشوی فرش‌ها چه شرایط جوی حاکم است. پس بنابراین بهتر است که برای شستشوی فرش و موکت خود در فصل های سرد سال به قالیشویی های معتبر در سطح شهر مراجعه کنید.

نکات کلیدی برای شستن فرش و موکت

برای خواندن این نوشته به سایت نمناک مراجعه کنید.

تماس تلفنی