تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

قالیشویی خیابان کاوه اصفهان

بهترین قالیشویی در خیابان کاوه اصفهان

اگر ساکن محدوده خیابان کاوه، محدوده بزرگراه چمران، خیابان سید رضی، بلوار رباط و خیابانخیابان استاد فلاطوری اصفهان هستید سفارش قالی شویی خود را به قالیشویی مویدی در بسپارید و در سال 1402 از تخفیف های این مجموعه بهره‌مند شوید. قالیشویی مویدی یکی از قالیشویی‌های با کیفیت و ارزان قیمت در سطح شهر اصفهان می باشد.

بهترین روش شستشوی فرش

قالیشویی در خیابان کاوه اصفهان کجا هست؟

قالیشویی مکانیزه مویدی در محله کاوه اصفهان با شماره تماس 4080-031 آماده دریافت سفارشات فرش شویی، موکت شوری و مبل شویی شما همشهریان عزیز می باشد. فرش در کارخانه قالیشویی مویدی،بعد از کارشناسی، به صورت ویژه و اعلاشویی شستشو می شود، در نظر داشته باشید که فرآیند شستشو در قالیشویی کاوه با استفاده از بهترین مواد شوینده و توسط استادشور خبره انجام می شود، و سپس بعد از خشک شدن و تایید نهایی کیفیت و سالم بودن فرش، به صورت لول شده و داخل کاور پلاستیکی درب منزل مشتری تحویل داده می شود.

قالیشویی فنی-مکانیزه مویدی واقع در محدوده کاوه و ملک شهر، با در اختیار داشتن نیرویی کارآمد و سابقه ای نزدیک به دو دهه، انواع مختلف خدمات را در سرتاسر سطح اصفهان به ویژه خیابان کاوه اصفهان ارائه می نماید. این مرکز، جهت دسترسی آسان و سریع ساکنین محدوده خیابان کاوه و اطراف آن دایر شده است که با داشتن فاکتور رسمی و ضمانت نامه سلامت میتوانید فرش، موکت، و انوع مبلمان خود را به ان بسپارید. علاوه بر این، در این مرکز، کلیه خدمات بصورت تخصصی و بر اساس نوع و جنس فرش انجام شده و از با کیفیت ترین شوینده ها جهت شست و شو استفاده می شود.

تماس تلفنی