تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

قالیشویی اصفهان شیخ صدوق

بهترین قالیشویی در شیخ صدوق

شیخ صدوق اصفهان

خیابان شیخ صدوق اصفهان کجاست؟

محله شیخ صدوق اصفهان، حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است. این محله از شمال با خیابان چهارباغ بالا و خیابان میرفندرسکی، از شرق با خیابان مصلا، از جنوب با خیابان آزادگان و خیابان فرایبورگ و از غرب با میدان آزادی اصفهان محدود شده‌است. اگر قصد شستن قالی خود در اصفهان را دارید بهتر است تا پایان این مطلب با وب سایت مویدی همراه باشید.

قالیشویی در شیخ صدوق اصفهان

اگر ساکن شیخ صدوق در اصفهان هستید میتوانید سفارش قالی شویی خود را به قالیشویی مویدی در بسپارید و در سال 1402 از تخفیف های این مجموعه بهره‌مند شوید. قالیشویی مویدی یکی از قالیشویی‌های با کیفیت و ارزان قیمت در سطح شهر اصفهان می باشد. کافیست با شماره 4080-031 تماس حاصل فرمایید.

قالیشویی مویدی در محدوده شیخ صدوق اصفهان دارای ✔️ مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان اصفهان و دارای 40 سال سابقه فعالیت که به صورت منظم در خیابان شیخ صدوق سرویس دهی دارد، قالیشویی مویدی از نظر مشتریان سال ۱۴۰۲، جهت ثبت سفارش خدمات قالیشویی و مبل شویی و یا موکت در محدوده شیخ صدوق منظقه اصفهان کافیست با تلفن 031-4080 تماس حاصل فرمائید.

قالیشویی دروازه شیراز

قالیشویی در چهارباغ بالا

قالیشویی خیابان میر

قالیشویی خیابان مصلا

همیشه تمیز بودن فرش مهم است!

قالیشویی مویدی، در محله سپاهانشهر اصفهان از نزدیک ترین مراکز تخصصی خدمات فرش و قالیشویی به شما می باشد. امروزه همه کارها تخصصی شده اند و فرش ها نیز بدلیل تنوع زیاد باید به روش مخصوص خودشان شستشو بشوند. ساکنین محترم حکیم نظامی برای سفارش قالیشویی خود کافیست با یکی از شماره های درج شده در صفحه تماس با ما تماس تلفنی بگیرید تا سرویس قالیشویی به درب منزل شما اعزام شود.

تمیزتر | گارانتی سفارش | قیمت ارزان

قالیشویی مویدی به خیابان های معروف اطراف خیابان های شیخ صدوق اصفهان که عبارتند از خیابان میرفندرسکی، فلکه فیض، خیابان سجاد، خیابان برج و خیابان چهارباغ بالا نزدیک می باشد.

شستن فرش و موکت

 کارشناسان فرش قالیشویی مویدی در خیابان شیخ صدوق  اصفهان آماده مشاوره رایگان و خدمات درجه یک قالیشویی به همشهریان عزیز می باشند.

قالیشویی مویدی نزدیک به دانشگاه اصفهان، خیابان سعادت آباد، میدان آزادی، خیابان برج، خیابان چهارباغ بالا، خیابان میرفندرسکی و خیابان نظر در محدوده خیابان شیخ صدوق شمالی و جنوبی اصفهان می باشد.

تماس تلفنی