تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

سرویس شستشوی مبلمان در اصفهان

شستشوی مبل | بهترین مواد شوینده برای مبل

قیمت شستشوی مبل در بین قالیشویی های سراسر کشور متفاوت میباشد و بسته به نوع پارچه و تعداد سرویس مبلمان و تجربه کارشناس شوینده فرش دارد. جهت مشخص شدن قیمت شستشوی مبلمان خود با شماره رقمی 4080-031 در روزهای کاری تماس حاصل فرمائید.

*** قالیشویی مویدی متخصص مبل شویی در اصفهان ***

تمیز کردن مبل پارچه‌ای

شستن مبلمان خود را به متخصص آن بسپارید

لکه زدایی مبلمان

مرحله بعد از برس ‌کشی که برای تمیز کردن مبل پارچه‌ای باید انجام داد، تمیز کردن لکه‌ها است. اگر مشکل فقط لکه‌ها هستند، لازم نیست کل مبل پارچه‌ای را بشویید. با استفاده از لکه‌بر مخصوص، روی قسمت‌هایی که لکه‌ها قرار دارند بکشید.

شستشوی مبل

مرحله بعد از لکه‌زدایی، شستشوی مبل است. برای تمیز کردن مبل، اگر رویه مبل شما جدا می‌شود می‌توانید آن را جدا کنید و در ماشین لباسشویی بشویید. اگر رویه‌های مبل جدا نمی‌شوند به چند نکته توجه کنید:

  • برای آنکه بدانید از چه شوینده‌ای برای مبل استفاده کنید، مطابق دستورالعمل‌های برچسب یا دفترچه شرکت سازنده عمل نمایید. سازنده‌های مبل پارچه‌ای معمولا جنس پارچه و ماده شوینده مناسب آن را در برچسب یا دفترچه راهنما می‌نویسند. در غیر این صورت از فروشنده سوال کنید تا در تمیز کردن انواع مبل پارچه‌ای ساتن، مخمل و .. دچار مشکل نشوید.
  • قبل از شستشوی کامل مبل، ابتدا در گوشه‌ای از مبل که در معرض دید نیست شوینده را امتحان کنید. بعد از چند دقیقه ببینید که رنگ پارچه مبل تغییری نکرده باشد. سپس یک دستمال کاغذی را تا کرده روی آن قسمت فشار دهید، اگر دستمال رنگی نشد، می‌توانید با خیال راحت از آن ماده شوینده استفاده نماید.
بهترین مواد شوینده برای مبل پارچه‌ای
مخلوط سرکه و جوش شیرین بهترین انتخاب برای شستشوی مبل

اگر میخواهید سرویس مبلمان خود را براحتی و در خانه با محلول‌های خانگی تمیز کنید، ترکیب جوش شیرین با سرکه مناسب‌ترین نوع ترکیب است ولی توسط قالیشویی مویدی توصیه نمیشود. به شرط اینکه با اصول صحیح مخلوط کنید.

قالیشویی مویدی، بهترین متخصص مبل شویی در اصفهان | مبل شویی در منزل و کارخانه | تعمیرات و رفوگری فرش دستباف | دوخت و دوز مبل پارچه ای | قیمت شست و شوی مبل در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

تماس تلفنی