تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱
logo-moayedi

پاک کردن لکه لوازم آرایشی از روی فرش

آرایش‌ کردن و استفاده از لوازم آرایشی سالم، از روتین زیبایی برای بسیاری از بانوان است. با این حال، ایجاد لکه‌های رنگی از لوازم آرایشی روی فرش از جمله مشکلاتی است که بعضا استفاده از لوازم های آرایشی ایجاد می‌کنمد. لکه‌های آرایشی می‌توانند روی فرش باقی مانده و ظاهر کلی دکوراسیون داخلی را به شدت تحت تأثیر قرار دهند. در این مقاله، می‌خواهیم به بررسی راهکارهای مختلف برای از بین بردن لکه لوازم آرایشی از روی فرش بپردازیم. اگر شما هم بااین لکه‌ها روبه‌رو شده‌اید، این مطلب را بخوانید.

روش‌های خانگی برای پاک کردن لکه لوازم آرایشی از روی فرش

مخلوط آب اکسیژنه و آب 

برای از بین بردن لکه لوازم آرایشی از روی فرش می‌توانید از آب اکسیژنه استفاده کنید. یک قاشق چایخوری از آب اکسیژنه ۳٪ را با ۱ پیمانه آب مخلوط کنید. سپس مقداری از این محلول را روی لکه اعمال کرده و با دستمال تمیز و نرم به آرامی روی لکه فشار دهید تا لوازم آرایشی پاک شوند. سپس با یک دستمال تمیز به آرامی لکه را پاک کنید.

محلول آب و سرکه

سرکه نیز می‌تواند به‌عنوان یک ماده خانگی مفید برای پاک‌کردن لکه‌های آرایشی از روی فرش مفید باشد. محلول آب و سرکه را با ترکیب یک قاشق غذاخوری سرکه با یک لیوان آب تهیه کنید. سپس با یک دستمال نرم و تمیز، مقداری از محلول را روی لکه بمالید و به آرامی روی لکه فشار دهید تا لوازم آرایشی پاک شوند. سپس با یک دستمال تمیز، لکه را پاک کنید.

محلول آب و صابون

یک روش ساده و مؤثر برای از بین بردن لکه لوازم آرایشی از روی فرش، استفاده از محلول آب و صابون است. برای این کار، یک قاشق چایخوری از صابون مایع را در آب گرم حل کنید تا محلول صابونی بسازید. سپس با یک دستمال نرم و تمیز، مقداری از محلول را روی لکه بمالید و به آرامی روی لکه فشار دهید تا لوازم آرایشی پاک شوند. حال با یک دستمال تمیز، لکه را پاک کنید.

در قالیشویی مویدی بعد از شستشو حتما لکه برداری میشود و بعد از آن بوسیله پارو و بوسیله فشار آب قوی، آبکشی صورت میپذیرد و فرش در داخل لوله آبگیر قرار میگیرد و سپس در هوای آزاد آویزان میشود. در پایان توسط تیم کارشناسان ناظر نهایی در مجموعه همه فرش ها از نظر کیفیت کنترل می گردند تا فرش بدون عیب و نقص و تمیز از کارخانه خارج گردد. همچنین هر فرش موقع تحویل به صورت لول و داخل کاور پلاستیکی قرار گرفته و برای بردن به درب خانه مشتری آماده میشود.

شستشوی تمام اتوماتیک

با مدرن ترین دستگاه‌های قالیشویی و پرسنل باتجربه

دیدگاهتان را بنویسید

تماس تلفنی