تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

قالیشویی خیابان وحید | بهترین قالیشویی

بهترین قالیشویی خیابان وحید اصفهان

خیابان وحید اصفهان کجاست؟

خیابان وحید در منطقه 5 اصفهان واقع شده‌است خیابان وحید یکی از معابر اصلی در اصفهان می‌باشد. این خیابان از خیابان‌های مهم شهر اصفهان می‌باشد و مکان‌های مهمی مانند پل وحید، ارتش، کشاورزی، مارنان، دقیقی، رودکی و باغ دریاچه قرار گرفته اند.

*** قالیشویی مویدی متخصص شستشویی فرش و مبل در اصفهان ***

قالیشویی در خیابان وحید اصفهان

بهترین قالیشویی خیابان حسین آباد اصفهان

خیابان حسین آباد اصفهان کجاست؟

خیابان حسین آباد در منطقه 5 اصفهان واقع شده‌است و مکان‌های مهمی مانند ستاد اجرایی فرمان امام و اتحادیه صنف تودوزی و روکش صندلی ماشین در آن واقع شده‌اند.

نزدیک ترین قالی شویی در خیابان حسین آباد کجاست؟

*** قالیشویی مویدی متخصص رفوگری فرش در اصفهان ***

خیابان حسین آباد اصفهان
قالیشویی مویدی با شماره صنفی ۰۴۶۷۵۴۲۸۶۵ در اصفهان با سابقه درخشان ۴۰ ساله خدمت به مردم خوب اصفهان، آماده دریافت سفارشات قالیشویی و مبل شویی در شهر اصفهان می باشد.

نزدیک ترین قالیشویی به پل وحید کجاست؟

سرویس های حمل بار قالیشویی مویدی از شرق به غرب اصفهان و از شمال به جنوب اصفهان در طول هفته از شنبه تا پنجشنبه در سطح شهر آماده دریافت فالی های مشتریان عزیز می باشند. فقط کافیست با شماره ۴ رقمی ۴۰۸۰ با پیش شماره شهر اصفهان تماس گرفته و سفارش قالیشویی خود را ذکر کنید.

کلیه خدمات قالیشویی مویدی، به صورت تخصصی و با توجه به شناخت جنس فرش انجام می گردد. امروزه با توجه به پیشرفت سریع در مشاغل، شغل قالیشویی نیز به مهارت خاص خودش نیاز دارد و واقعا نمیتوان همه فرش ها را با یک روش و یک نوع مواد شوینده تمیز کرد.

کارشناسان فرش شویی در قالیشویی مویدی گروهی از پرسنل جوان، خلاق و استادشوران قدیمی باتجربه می باشند که سعی بر ارائه بهترین خدمات فرش شویی و قالیشویی را در خانه اصفهان و سراسر شهر اصفهان دارند.

قالیشویی در خواجو

قالیشویی خیابان گلزار

قالیشویی خیابان جی

قالیشویی هشت بهشت

قالیشویی خیابان کاوه
شستن فرش خیابان سروش
قالیشویی خیابان حکیم
قالیشویی خیابان شمس آبادی
قالیشویی همیشه در دسترس

قالیشویی فنی-مکانیزه مویدی در محله خانه اصفهان با شماره تماس 4080-031 آماده دریافت سفارشات فرش شویی، موکت شوری و مبل شویی شما همشهریان عزیز می باشد.

شستشوی حرفه ایی مبلمان بدون جابجایی با مواد نانو و مبل شویی در منزل توسط کارشناسان قالیشویی مویدی انجام میشود.

قالیشویی فنی مکانیزه

‫2 نظر

 • علی دوامی گفت:

  ما خودمون فرشامونو میشستیم ولی چون شستن فرشا سخت هست دوساله که سپردیم به قالیشویی بد نبود اصلنم شستن قالیشویی لک و زردی نداشت.

 • عباس استکی گفت:

  سلام
  آیا هزینه لکه بری فرش با شستشوی فرش متفاوت هستند؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  تماس تلفنی