تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

قالیشویی شیخ صدوق اصفهان | بهترین قالیشویی اصفهان

قالیشویی در دروازه شیراز اصفهان

دروازه شیراز اصفهان کجاست؟

دروازه شیراز (نام امروزی میدان آزادی)، جنوبی‌ترین نقطه شهر اصفهان در قدیم بوده، که در انتهای چهار باغ بالا قرار گرفته است. این محل در حقیقت محل پایان شهر و آغاز راه عبوری به جنوب کشور و شیراز بوده‌ که به همین دلیل دروازه شیراز نامیده شده‌ است. امروزه به جای آن میدانی که «فلکه آزادی» نامیده شده‌ است، قرار دارد. دروازه‌شیراز در شمال غرب هزارجریب، شمال شرق دانشگاه اصفهان و جنوب چهارباغ بالا می باشد.

نزدیک ترین قالی شویی به فلکه آزادی در اصفهان کجاست؟

*** قالیشویی مویدی متخصص رفوگری فرش در اصفهان ***

دروازه شیراز اصفهان

بهترین قالیشویی اصفهان | مناطق سرویس دهی قالیشویی مویدی

سرویس های حمل بار قالیشویی مویدی از شرق به غرب اصفهان و از شمال به جنوب اصفهان در طول هفته از شنبه تا پنجشنبه در سطح شهر آماده دریافت فالی های مشتریان عزیز می باشند. فقط کافیست با شماره 4 رقمی 4080 با پیش شماره شهر اصفهان تماس گرفته و سفارش قالیشویی خود را ذکر کنید.

قالیشویی در شیخ صدوق اصفهان

قالیشویی در مرداویج

شستن فرش حکیم نظامی

قالیشویی خیابان سعادت آباد

قالیشویی حکیم نظامی

قالیشویی خیابان دانشگاه
شستن فرش دروازه شیراز
قالیشویی خیابان شیخ کلینی
قالیشویی چهارباغ بالا
بهترین زمان شستشوی فرش در سال چه زمانی است؟
دستگاه مخصوص گردگیری فرش


این هم دستگاه گرد گیری فرش دستباف می باشد زیراکه فرش دستباف قبل از شست و شو‌ نیاز است تا بمدت 2 ساعت داخل این دستگاه قرار بگیرد و سپس طی حرکتی دورانی کلیه گرد و خاک های فرش خارج میشود.

سرویس قالیشویی مویدی
سرویس قالیشویی مویدی

تمیزتر | گارانتی سفارش | قیمت ارزان

قالیشویی مویدی به خیابان های معروف اطراف خیابان های شیخ صدوق اصفهان که عبارتند از خیابان میرفندرسکی، فلکه فیض، خیابان سجاد، خیابان برج نزدیک می باشد.

انواع شستشوی تخصصی فرش در کارخانه قالیشویی مویدی در اصفهان

شستشوی معمولی با شامپوی مخصوص

شستن عالی با مواد آنتی باکتریال نانو

شستشوی سنتی با مواد آنتی باکتریال نانو

قالیشویی مویدی این اظمینان خاطر را به شما مشتریان عزیز میدهد که فرش شما با بهترین مواد شستشوی فرش موجود در ایران شستشو میشوند که حتی گارانتی بازگشت وجه و پرداخت خسارت در صورت آسیب وارد شدن به فرش شما نیز پرداخت میگردد. پس نگران سپردن فرش خود به قالیشویی مویدی نباشید. همچنین برای شستن سرویس مبلمان خود نیز میتوانید به قالیشویی مویدی اطمینان کنید و خشکشویی مبلمان خود را در شهر اصفهان به ما بسپارید.

قالیشویی شیخ صدوق اصفهان

خیابان شیخ صدوق اصفهان کجاست؟

محله شیخ صدوق اصفهان، در محدوده‌ی مرکزی شهر واقع شده‌است. این محله از شمال با خیابان چهارباغ بالا و خیابان میرفندرسکی، از شرق با خیابان مصلا، از جنوب با خیابان آزادگان و خیابان فرایبورگ و از غرب با میدان آزادی محدود شده‌است. این محله شامل دو خیابان اصلی شیخ صدوق شمالی و شیخ صدوق جنوبی است. شیخ صدوق شمالی از محله‌های اعیانی نشین اصفهان محسوب می‌شود که فاصله اندکی با زاینده‌رود دارد.

اگر قصد سپردن فرش به قالیشویی را دارید بهتر است تا پایان این مطلب با سایت قالیشویی مویدی همراه باشید.

*** قالیشویی مویدی متخصص شستشویی فرش و مبل در اصفهان ***

شیخ صدوق اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

تماس تلفنی