تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

قالیشویی خانه اصفهان | بهترین قالیشویی اصفهان

محله خانه اصفهان کجاست؟

در واقع خیابان خانه اصفهان در منطقه 8 از مناطق اصفهان واقع گردیده است و دارای مراکز مهمی نظیر پلیس +10 در منطقه خانه اصفهان قرار دارند. معابر مهمی نظیر پل امام خمینی، میدان رزمندگان، شهدای لمجیر، سردار شهید خلیفه سلطانی و همچنین حسین اسماعیلی به این خیابان متصل گردیده است.

از مکانهای مهم خانه اصفهان میتوان به مجموعه گلها یا ۵ طبقه، باغ نوش، باغ بانوان، استخر قصرموج، پارک خانه اصفهان، رستوران پسران حاتم و رستوران کدخدایی اشاره کرد.

محله خانه اصفهان یکی از بهترین محله های اصفهان می باشد که بخصوص از نظر اهالی خوب و بافرهنگش شهرت در اصفهان دارد.

قالیشویی در محله خانه اصفهان شهر اصفهان
قالیشویی مویدی با شماره صنفی 0467542865 در اصفهان با سابقه درخشان 40 ساله خدمت به مردم خوب اصفهان، آماده دریافت سفارشات قالیشویی و مبل شویی در شهر اصفهان می باشد.

بهترین قالیشویی اصفهان | سرویس دهی قالیشویی مویدی در خانه اصفهان

سرویس های حمل بار قالیشویی مویدی از شرق به غرب اصفهان و از شمال به جنوب اصفهان در طول هفته از شنبه تا پنجشنبه در سطح شهر آماده دریافت فالی های مشتریان عزیز می باشند. فقط کافیست با شماره 4 رقمی 4080 با پیش شماره شهر اصفهان تماس گرفته و سفارش قالیشویی خود را ذکر کنید.

کلیه خدمات قالیشویی مویدی، به صورت تخصصی و با توجه به شناخت جنس فرش انجام می گردد. امروزه با توجه به پیشرفت سریع در مشاغل، شغل قالیشویی نیز به مهارت خاص خودش نیاز دارد و واقعا نمیتوان همه فرش ها را با یک روش و یک نوع مواد شوینده تمیز کرد.

کارشناسان فرش شویی در قالیشویی مویدی گروهی از پرسنل جوان، خلاق و استادشوران قدیمی باتجربه می باشند که سعی بر ارائه بهترین خدمات فرش شویی و قالیشویی را در خانه اصفهان و سراسر شهر اصفهان دارند.

بهترین زمان شستشوی فرش در سال چه زمانی است؟
دستگاه مخصوص گردگیری فرش


این هم دستگاه گرد گیری فرش دستباف می باشد زیراکه فرش دستباف قبل از شست و شو‌ نیاز است تا بمدت 2 ساعت داخل این دستگاه قرار بگیرد و سپس طی حرکتی دورانی کلیه گرد و خاک های فرش خارج میشود.

قالیشویی ممتاز مویدی ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در اصفهان، خدمات ترمیم و احیای انواع فرش؛ هر روز به دنبال روش های تازه تر و موثر تر برای شستشوی فرش می باشد.

قالیشویی همیشه در دسترس

قالیشویی فنی-مکانیزه مویدی در محله خانه اصفهان با شماره تماس 4080-031 آماده دریافت سفارشات فرش شویی، موکت شوری و مبل شویی شما همشهریان عزیز می باشد.

شستشوی حرفه ایی مبلمان بدون جابجایی با مواد نانو و مبل شویی در منزل توسط کارشناسان قالیشویی مویدی انجام میشود.

قالیشویی فنی مکانیزه

بهترین قالیشویی در خانه اصفهان کجاست؟

قالیشویی فنی-مکانیزه مویدی در محله خانه اصفهان با شماره تماس 4080-031 آماده دریافت سفارشات فرش شویی، موکت شوری و مبل شویی شما همشهریان عزیز می باشد. فرش در کارخانه قالیشویی مویدی،بعد از کارشناسی ،به صورت ویژه و اعلاشویی شستشو می شود، در نظر داشته باشید که فرآیند شستشو در قالیشویی خانه اصفهان با استفاده از بهترین مواد شوینده و توسط استادشور خبره انجام می شود، و سپس بعد از خشک شدن و تایید نهایی کیفیت و سالم بودن فرش، به صورت لول شده و داخل کاور پلاستیکی درب منزل مشتری تحویل داده می شود.

قالیشویی فنی-مکانیزه مویدی واقع در محدوده خانه اصفهان، با در اختیار داشتن نیرویی کارآمد و سابقه ای نزدیک به دو دهه، انواع مختلف خدمات را در سرتاسر سطح اصفهان به ویژه خانه اصفهان ارائه می نماید. این مرکز، جهت دسترسی آسان و سریع ساکنین محدوده خانه اصفهان و اطراف آن دایر شده است که با داشتن فاکتور رسمی و ضمانت نامه سلامت میتوانید فرش، موکت، و انوع مبلمان خود را به ان بسپارید. علاوه بر این، در این مرکز، کلیه خدمات بصورت تخصصی و بر اساس نوع و جنس فرش انجام شده و از با کیفیت ترین شوینده ها جهت شست و شو استفاده می شود.

‫4 نظر

 • admin گفت:

  تلفن های تماس قالیشویی مویدی: ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

 • علی گفت:

  سفارش قالیشویی از شاهین شهر هم قبول میکنید؟

 • امیرحسین گفت:

  برای بهمن ۱۴۰۲ تخفیف روی سفارش ندارید؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  تماس تلفنی