تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

انواع شستشوی فرش در قالیشویی

قالیشویی‌ها چطوری فرشها رو میشورند؟

در این مقاله به انواع روش های شستشوی فرش در کارخانه های قالیشویی در ایران پرداخته شده است. شستشوی فرش های کثیف که به دلیل آلودگی های محیطی یا به مرور زمان کثیف میشوند را فقط باید در قالیشویی شست. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که اقلامی از روشهای گوناگون شستشو در فاکتورهای قالی شویی ذکر شده است که احتمالا نمیدانستید به چه معنی هستند. آگاه بودن از مدل های مختلف شستشو به شما کمک میکند تا در هنگام تماس با قالیشویی سریع تر و درست تصمیم بگیرید و با دقت بیشتری نوع شستشوی فرش خود را انتخاب کنید.

این مردم هستند که بهترین قالیشویی را از نظر خدمات انتخاب می کنند

قالی شویی مویدی در شهر اصفهان یکی از بهترین قالی شویی‌های شهر اصفهان هست که دارای پروانه کسب معتبر می باشد. همچنین با گارانتی خدمات خود این اطمینان را به مشتریان میدهد که در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی بر روی فرش مشتری، پاسخگو خواهد بود. برای انتخاب یک قالیشویی معتبر و خوب باید نظرات مشتریان آن را مشاهده کنید. سایت مویدی با قابلیت ثبت نظرات در بخش مجله های اینترنتی خود این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است تا بصورت آنلاین نظرات خود را بیان کنند و اگر سوالی در خصوص نحوه شستشوی فرش دارند بیان کنند.

اعلاشویی فرش چیست؟

اگر این سوال را در گوگل سرچ کنید احتمالا اولین جوابی که به شما داده میشود این چنین است:

“اعلاشویی فرش در قالیشویی به شیوه‌ای از شستشو گفته می‌شود که در آن دو مرتبه از شوینده برای شستن فرش استفاده می‌شود. با این حساب فرش‌هایی که لکه‌ زیادی داشته باشند و خیلی کثیف باشند با اعلاشویی فرش تمیز و درخشان می‌شوند.

اعلا شویی یا شستشوی درجه یک خود به 3 دسته زیر تقسیم میشود:

  • تثبیت رنگ: برای فرش یا قالیچه های دستباف حتما باید از اعلا شویی استفاده شود تا رنگ قالی های شما تثبیت بماند و تغییر نکند
  • سفید شویی: همانطور که از اسمش پیداست برای فرش های رنگ روشن و سفید است و از مواد مخصوص فرش های سفید برای شستشو استفاده میشود.
  • لکه برداری: اگر فرش تان لکه ایی مثل لکه چای، لاک ناخن، قهوه، خون و … داشته باشد و درخواست لکه برداری داشته باشید، بعد از 2 بار شستشو به پاک کردن لکه با مواد مخصوص میپردازند.
 

قالیشویی به روش اتوماتیک

در روش اتوماتیک، فرش توسط کارگر به داخل دستگاه وارد گردیده و دستگاه از زمین فاصله دارد که استادشور دخالت زیادی در این روش شستشو ندارد و فرش نیز بوسیله بُرس های بزرگ شسته میشود و این روش از لحاظ زمان و صرفه اقتصادی برای واحد های قالیشویی موثرتر است. هم چنین در اکثر دستگاه های شستشو اتوماتیک نیز فرش به صورت سطحی شسته میشود و مشکلاتی از قبیل ماندگاری کم تمیزی فرش یا چُرک شدن زودتر برای فرش را نیز به همراه دارد.

 کارشناسان فرش در قالیشویی مویدی اصفهان آماده مشاوره رایگان و خدمات تلفنی به همشهریان عزیز می باشند.

031-4080

 برای گرفتن مشاوره رایگان یا ثبت سفارش با شماره زیر تماس بگیرید

031-4080

دروازه شیراز اصفهان

نظرات بسته شده است.

تماس تلفنی