تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

آیا هزینه لکه بری با شستشوی فرش متفاوت است؟ | سوالات متداول قالیشویی

تفاوت هزینه شستشو با لکه بری فرش

یکی از رایج ترین سوالات مشتریان قالیشویی این است که چرا فرش من بعد از شستشو همچنان لکه های قبلی خود را دارد؟؟

مگر من هزینه شستشوی فاکتور خود را تمام و کمال پرداخت نکرده ام؟!

در این نوشته سعی برآن بوده که آگاهی مشتریان را در خصوص پرداختی خود و سفارش خود را در قبال قالیشویی بیشتر کنیم. متاسفانه بیشتر مشتریان از این امر که لکه بری امری کاملا تخصصی در شستشوی فرش می باشد آگاه نیستند و فکر میکنند با یکبار شستشوی قالی آنها، تمامی لکه های قوی و ضعیف روی قالی آن ها از بین میرود. اما نمیدانند که بعضی از لکه اگر رنگ به فرش داده باشد حتی با نظر کارشناسان قالیشویی نیز دیگر قابل پاک کردن نمی باشند. اما در خصوص هزینه ها مشتری اگر واقعا قصدش از شستشوی قالی، لکه بری می باشد باید آنرا صراحت ذکر کند تا با نظر کارشناس قالیشویی، اضافه عملیات به فاکتور آن مشتری محترم اضافه گردد. قالیشویی مویدی با رعایت انصاف و جانب داری برای مشتریان خود در شهر اصفهان سعی میکند بهترین خدمات قالیشویی و مبل شویی را در شهر اصفهان ارائه کند.

شستشوی تشک ها امری ضروری می باشد، چرا که ممکن است در داخل تشک حشرات ریزی مانند ساس وجود داشته باشند این حشرات موذی در هنگام خواب از خون گرم انسان تغذیه می کنند. اگر بر روی تشک خود لکه های قهوه ای رنگ کوچک کوچک دارید احتمال زیاد در داخل تشک ساس وجود دارد.
از آنجایی که تشک در معرض خاک خوردن می باشد، می تواند محل خوبی برای زندگی مایت ها نیز باشد.

برخی از مراحل مهم شستن فرش در قالیشویی مویدی چیست؟

شستشوی فرش در مویدی در چند مرحله انجام می‌گردد که در این مقاله چند مرحله آن را به اختصار توضیح می‌دهیم:

غبارگیری فرش:

در این مرکز با استفاده از ابزارهای تخصصی فرش، فرش‌ها گردگیری می شوند تا خاک خشک و همچنین سایر آلاینده های جامد دیگر از آن ها خارج بشوند.

خیساندن و شستشن فرش:

بعضی از فرش‌ ها برای از بین رفتن بوی بد و همچنین رعایت نکات بهداشتی نیاز به خیس شدن دارند. در این حالت تمیز کردن فرش ممکن است با مواد ضدعفونی کننده تا حدودی انجام شود تا باکتری‌ها از بین روند. این اقدام، فرش را برای لکه گیری کامل نیز آماده می نماید.

شرکت مویدی، بهترین و نازل ترین قیمت شستشوی فرش در اصفهان را دارد.

خشک کردن فرش

هنگامی که آبکشی تمام میشود، فرش‌ ها به واحدی با دمای کنترل شده انتقال داده میشوند و در آنجا تحت یک گردش ثابت جریان هوا خشک می گردند.

بهترین زمان شستشوی فرش در سال چه زمانی است؟
دستگاه مخصوص گردگیری فرش


این هم دستگاه گرد گیری فرش دستباف می باشد زیراکه فرش دستباف قبل از شست و شو‌ نیاز است تا بمدت 2 ساعت داخل این دستگاه قرار بگیرد و سپس طی حرکتی دورانی کلیه گرد و خاک های فرش خارج میشود.

قالیشویی ممتاز مویدی ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در اصفهان، خدمات ترمیم و احیای انواع فرش؛ هر روز به دنبال روش های تازه تر و موثر تر برای شستشوی فرش می باشد.

قیمت قالیشویی سال 1402

 • نرخ قالیشویی بر اساس اندازه و ابعاد فرش تعیین می شود

قیمت شستشوی فرش در هر قالیشویی به صورت تعدادی محاسبه نمی شود بلکه براساس مترمربع قیمت گذاری می گردد. مثلا برای شستشوی فرش 12 متری، قیمت قالیشویی سال 1402برای هر متر ربع در عدد 12 ضرب میگردد. بنابراین هر چه ابعاد فرش بزرگتر باشد، هزینه بیشتری هم برای شستشوی آن قالیشویی باید بپردازید. نرخ اتحادیه قالیشویی 1402هم بر همین اساس یعنی قیمت واحد برای هر متر مربع محاسبه و اعلان شده است.

 • قیمت قالیشویی بر اساس جنس فرش تعیین می شود

میزان تراکم بافت قالی روی کیفیت آن تاثیر دارد و قطعا شستن فرشهای متراکم تر دشوارتر است. قالیشویی خوب فرش ها را بر اساس جنس و نوع الیاف دسته بندی می کند و طبق فرآیند مجزا شستشو می کند. به این ترتیب همیشه برای شستن فرش دستباف زمان بیشتری صرف میشود و این بر روی مبلغ نهایی قیمت قالیشویی تاثیر میگذارد.

هزینه حمل و نقل قالیشویی در اصفهان چقدر است؟

شاید یکی از سوالاتی که بعد از انتخاب قالی شویی خود در ذهن شما ایجاد میشود، بررسی همین حدود هزینه ها برای کم کردن هزینه های جانبی خدمات شست و شوی قالی باشد.

قالی شویی مویدی با نظر به این که اوضاع اقتصادی در کشور ایران در سال 1402 بشدت تحت عوامل تورمی می باشد، سعی می کند کمترین هزینه های جانبی را در کنار خدمات قالیشویی خود برای مشتریان فاکتور کند.

هدف ما رضایت شما از خدمات قالیشویی و رعایت قیمت منصفانه برای آن است.

 

قیمت قالیشویی 1402 + هزینه قالیشویی در اصفهان

اعلا شویی موکت جدا از زمین (متر مربع) >>>>>>> بصورت توافقی

قیمت شستشوی قالیچه و کناره >>>>>>> بصورت توافقی

قیمت رفوگری و ترمیم (متر مربع) >>>>>>> بصورت توافقی

هزینه بسته بندی >>>>> رایگان

تلفن ویژه ۴ رقمی

031-4080

شستشوی فرش با بهترین قیمت قالیشویی 1402

قالیشویی مویدی عضو رسمی اتحادیه معتبر ترین و بهترین قالیشویی شهر اصفهان

جمع بندی

تمیز کردن فرش ها نه تنها بروی ظاهر آنها تأثیر می گذارد، همچنین میتواند به سالم ماندن فرش ها نیز کمک شایانی کند و از آسیب به تار و پود فرش شما جلوگیری کند. در صورتی که فرش شما بیش از اندازه آلوده شده و با جاروبرقی تمیز نگردد، بهتر است از خدمات قالیشویی مویدی برای تمیز کردن فرش و قالی های خود کمک بگیرید. قالیشویی مویدی با استفاده از تجهیزات مدرن و زیر نظر متخصصین فرش، قالی های شما را به بهترین شیوه و در کوتاه ترین زمان ممکن تمیز می کند.

‫6 نظر

 • زهرا تدین گفت:

  فرش من نیاز به ترمیم ریشه داره ، شما کار ترمیم ریشه هم انجام میدین؟

 • عباس استکی گفت:

  واقعا یکی از بهترین قالیشویی های ایران و اصفهان هستید.

 • سیمین باقری گفت:

  سلام
  شما لکه چسب را هم می توانید از بین ببرید؟ یک لنگه فرش دستبافت نایین دارم که کرک و ابریشم هست . چند روز پیش چسب مایع روی آن ریخت و یک لکه ای به قطر 5 سانتی متر روی آن ایجاد شد . لطفا یاری نمایید تا این لکه از بین برود. فرش نو هست و کاملا تمیز

 • دیدگاهتان را بنویسید

  تماس تلفنی