تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

چیدمان یلدایی فرش و مبل

دکوراسیون منزل در شب یلدا

دکوراسیون منزل در شب یلدا

برای دکوراسیون شب یلدا همه هیجان دارند که میزبان خوبی باشند. باطبع همین موضوع چیدمان فرش و مبل خانه نیز در شب یلدا اهمیت بسزایی دارد. همچنین تغییر دکوراسیون میتواند سبب یک نظافت مختصر برای کل خانه نیز بشود.

قالیشویی ممتاز مویدی ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در اصفهان، شامل خدمات ترمیم و احیای انواع فرش؛ سعی میکند به زیبایی و نظافت چیدمان منزل شما از طریق خدمات فرش و مبل شویی کمک کند.

فرصت ویژه تخفیف را از دست ندهید

ست کردن رنگ ظروف و رومیزی با فرش و مبل

همخوانی ظرف ها، لباس ها، و سایر تزئینات که در شب یلدا میخواهید استفاده کنید مهم می باشد. اگر از رومیزی گل دار استفاده میکنید که رنگ آن با فرش و مبل همخوانی دارد، بهتر است از ظروف همرنگ و ساده استفاده کنید. چرا که با قرار دادن میوه و آجیل و سایر وسایل در آنها زیاد شلوغ به نظر نرسد و اینکه رنگ رومیزی با رنگ فرش و مبل به محیط زیبایی خاصی می دهد بطوری که زیبایی ساده بودن ظروف نیز نمایان می شود.

شب یلدا همراه با کرسی و حافظ

معمولا زمانی که اسم کرسی به میان می آید به دنبال آن خاطراتی از یک زمستان سرد در خانه مادربزرگ در زیر کرسی را با خودش به خاطر می آورد. شما می توانید برای اینکه آن حس و حال خانه مادربزرگ را در شب یلدا تداعی کنید. به جای میز و تزئین آن از کرسی و پارچه قرمز که نقش و طرح ایرانی را داشته باشد استفاده بفرمایید. اگر این پارچه قرمز ترمه قرمز باشد به کرسی و تزئینات آن جلوه خاصی می بخشد و اصالت دکوراسیون شب یلدا را بهتر می کند.

فال آنلاین حافظ

همه ی ما ایرانی ها می دانیم که گرفتن فال حافظ از واجبات شب یلدا است. پس کتاب حافظ را هرگز فراموش نکنید و با آن دکوراسیون کرسی خود را تکمیل کنید و از این شب لذت ببرید.

تمیز بودن فرش ها

مساله نظافت یکی از مهمترین موضوعات در چیدمان و دکوراسیون منزل می باشد. خانه ای که فرش آن تمیز باشد به خانه طراوت و جلا میبخشد. پس همیشه سعی کنید قالی ها یا فرش های خود را تمیز نگه دارید و اگر نیاز به خدمات قالیشویی دارید، به قالیشویی مویدی تماس بگیرید تا مشاوره رایگان در این زمینه به شما داده شود. 

میز یلدا

چیدمان مبل اتاق پذیرایی

اگر شما در خانه خود یک مبل بزرگ دارید بهترین روش‌ برای چیدمان آن، قراردادن مبل بزرگ‌تر وسط اتاق و رو به دیوار است که می‌توانید میز تلویزیون خود را مقابل آن قراردهید و یا مبل‌های تک نفره را نیز به‌صورت زاویه‌دار کنار آن بگذارید تا همه افراد بتوانند تلویزیون را مشاهده کنند.

فاصله کافی بین مبل‌ها را فراموش نکنید

مهم‌ترین نکته چیدمان مبل در خانه کوچک، رعایت فاصله کافی بین مبل ها می باشد تا تداخل و مشکلی هنگام تردد افراد در خانه به وجود نیاید؛ در نتیجه فاصله مبلمان باید به شکلی باشد تا افراد در زمان نشستن راحت باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس تلفنی