تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

قیمت شستن فرش 6 متری

شستشوی فرش دستباف 6 متری

شستشوی فرش ماشینی 6 متری

قیمت شستشوی فرش با نازل ترین قیمت در اصفهان 1402

هزینه پکینگ فرش از کارخانه بصورت بهداشتی :::::::::::::: رایگان

لیست قیمت قالیشویی مویدی

به طور کلی قیمت قالیشویی معمولاً بر حسب متر مربع تعیین میگردد. خاطر نشان میگردد که اتحادیه قالیشویی با تعیین قیمت هر متر مربع شستشوی انواع قالی و فرش، نرخ آن را مشخص میکند و سپس قالیشویی‌ها با در نظر گرفتن متراژ ، جنس فرش و نوع خدمات قابل ارائه خود قیمت نهایی را به مشتریان اعلام میکنند. هر قالیشویی که نرخی بیشتر از مقدار تعیین شده اتحادیه را از مشتری دریافت کند، مرتکب عملی غیر قانونی شده است و این موضوع از طریق اتحادیه و مراجع قانونی نیز قابل پیگیری می باشد.

قیمت شستن فرش 6 متری

اگر قالی 6 متری داشته باشید و بخواهید آن را بشورید شاید اولین سوالی که در خصوص سپردن شستشوی آن به قالیشویی های مجاز به ذهن شما خطور کند این باشد که “شستن فرش متری چنده؟” یا “شستن فرش 6 متری ارزان تر از 9 و 12 متری است؟” همانطور که در جدول بالا مشاهده میکنید، شستن فرش 6 متری نیز همانند سایر قالی ها از متری 30 هزار تومان برای فرش های ماشینی شروع می‌شود.

عوامل مؤثر در قیمت شستشوی فرش

جنس فرش + اندازه فرش + روش شستشوی فرش + تعمیرات فرش + مواد شوینده + هزینه بسته بندی و ایاب ذهاب

اعلاشویی فرش در اصفهان؟ قالیشویی مویدی؟

تمامی اسامی موجود در لیست قالیشویی های مجاز اصفهان اعلاشویی را به عنوان یکی از خدمات ویژه خود ارائه می‌دهند. در این خدمت، تعداد دفعات شستشوی قالی بیشتر از شستن معمولی بوده و همچنین از مواد مخصوص برای قالیشویی استفاده می‌شود. مشتریانی که حساسیت ویژه‌ای برای فرش‌های خود به ویژه فرش‌های دستباف، ابریشمی و همچنین قالی‌های عتیقه دارند، این خدمات را ترجیح می‌دهند؛ هر چند که باید هزینه بیشتری صرف کنند. قیمت اعلاشویی قالی وابسته به جنس آن متفاوت است و در نهایت با توجه به زمان و دقت بیشتری که نیاز دارد، هزینه بیشتری را نیز طلب میکند. برای افرادی که فرش‌های آسیب‌دیده دارند، این روش شستشو پیشنهاد می‌شود؛ زیرا در این متد، توجه بیشتری به وضعیت تار و پود فرش می‌شود.

بهترین قیمت قالیشویی

تنوع قالیشویی های مختلف در سراسر اصفهان موجب شده تا انتخاب یک قالیشویی خوب برای خیلی از افراد سخت باشد. برای پیدا کردن بهترین قالیشویی با قیمت مناسب شما باید به اعتبار و کیفیت خدمات یک قالیشویی توجه کنید. استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته در کنار مواد شوینده درجه یک و نظارت کارشناسان در زمان شستشو می تواند روی کیفیت تمیز کردن فرش تاثیر بگذارد. به علاوه قالیشویی هایی که دسترسی راحت تری دارند و امکان صدور پیش فاکتور را برای مشتریان فراهم کرده اند، در دسته بهترین قالیشویی ها قرار می گیرند.

قالیشویی مویدی یکی از مجهزترین قالیشویی های شهر اصفهان است که شعب مختلفی در سراسر شهر دارد. این قالیشویی به دلیل استفاده از دستگاه های مدرن و تمام مکانیزه فرش ها و قالی های شما را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت شستشو می دهد.

هزینه ایاب و ذهاب فرش از کارخانه بعهده مشتری میباشد.

سرویس قالیشویی مویدی
شفافیت در چگونگی شستشو

قالیشویی مویدی دارای سرویس ایاب و ذهاب غیر رایگان ولی on-time و موجه می باشد. خاطر نشان میگردد جهت ارسال قالی های خود به قالیشویی مویدی ابتدا مناطق سرویس دهی قالیشویی مویدی را از وب سایت مویدی مطالعه بفرماید و سپس با شماره های ذکر شده در همین سایت اقدام به هماهنگی برای ارسال قالی های خود کنید.

‫3 نظر

 • فریبا نوری گفت:

  همه بدنبال کیفیت و قیمت مناسب هستند آیا شما با قیمت ارزان خدمات خوبی ارائه میدهید؟

 • امین فرح بخش گفت:

  فرش من نیاز به ترمیم ریشه داره ، شما کار ترمیم ریشه هم انجام میدین؟

 • امین گفت:

  درود
  هزینه شستن ۲ تا فرش ۱۲ متری ماشینی چقدر میشه؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  تماس تلفنی