تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

قالیشویی چهارباغ عباسی اصفهان

قالیشویی چهارباغ اصفهان

قالشویی محدوده چهارباغ، استانداری و سپه اصفهان

خیابان تاریخی چهارباغ عباسی شهر اصفهان از دو طرف سی و سه پل به سمت شمال و جنوب شهر اصفهان امتداد یافته است. چهارباغ عباسی که در زمان در صفویه شهر اصفهان ساخته شده است. این خیابان تاریخی یک بخش آن از 33 پل شروع شده و در امتداد جهت شمال شهر ادامه دارد. چهارباغ بالا نیز از سی و سه پل به سمت جنوب شهر اصفهان امتداد دارد.

به قدرت می توان گفت این خیابان جزو اولین خیابان های رسمی کشور ایران می باشد.

اگر به دنبال پیدا کردن قالیشویی در نزدیکی محدوده چهارباغ عباسی اصفهان، خیابان استانداری، سپه، پارک شهید رجایی و دروازه دولت هستید، زمان را از دست ندهید و با شماره تماس 4080-031 قالیشویی مویدی تماس حاصل کنید. خدمات حمل و نقل متناسب با آدرس شما تعیین قیمت میشوند. همچنین سفارشات شما در موقع تحویل باید بصورت پک شده ارائه شود و همچنین می بایست یک فاکتور قیمت ثابت و بدون تغییر قیمت هم برایتان صادر شود که شما مداوم با افزایش قیمت ناگهانی رو به رو نشوید. در صورتیکه سفارش قالیشویی شما نیاز به تغییر قیمت در فاکتور داشته باشد با شما تماس گرفته خواهد شد.

شستشو سنتی:

در شستشو سنتی همانند روش دستی، کارگران مسلط این کار را انجام میدهند، که قالی شویی مویدی یکی از بهترین قالی شویی های سنتی شور در سطح شهر اصفهان می باشد. در روش شستشوی اتوماتیک نیز توسط دستگاه فرچه بزرگ و مخصوص همچنین دستگاه شلاق انجام می شود.

قالیشویی مکانیزه چیست؟

صرفه‌جویی در زمان:

یکی از عواملی که امروزه مشتریان را به سمت استفاده از روش‌های مکانیزه سوق می‌دهد، صرفه‌جویی در زمان است. بدون شک، شستشوی مکانیزه فرش با استفاده از دستگاه‌های مخصوص، نسبت به روش‌های سنتی و شستشو با دست، سریع‌تر خواهد بود.

شستشوی مکانیزه فرشهای دستباف و ماشینی، یکی از مهمترین فاکتورها جهت اعتبار بخشی به قالیشویی ها بحساب می آید. چرا که تکنولوژی ها و تجهیزات موجود در این مراکز، کیفیت بالای کار آنها را نشان خواهد داد. برای شستشوی فرش از روش های گوناگونی استفاده می شود. امروزه بکارگیری دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، بیشترین میزان تأثیر را در تمیزی و نظافت فرش دارد. دستگاه های تمام مکانیزه مورد استفاده در قالیشویی ها، توانایی تنظیم برس های شستشو را بر اساس ضخامت فرش دارند و این کار را با استفاده از سنسورهای حساس خود انجام می دهند. همین امر سبب نفوذ هر چه بیشتر این برس ها در میان تار و پود فرش شده و تمامی آلودگی های فرش خارج خواهد شد.

صرفه جویی در هزینه

استفاده از دستگاه‌های مخصوص موکت‌شویی و فرش‌شویی این مزیت را به همراه دارد که شما می‌توانید با سرعت عمل بالایی، شستشوی فرش را انجام دهید. به این ترتیب، آب کمتری هدر می‌رود و در هزینه‌های آن صرفه‌جویی می‌شود. همچنین در روش‌های غیرمکانیزه شستشوی فرش، ممکن است مجبور باشید چندین بار از مواد شوینده استفاده کنید تا لکه‌های فرش از بین رود و به طور کامل تمیز شود، در روش‌های مکانیزه در مصرف مواد شوینده نیز تا حدود زیادی صرفه‌جویی میشود و به این ترتیب هزینه‌های شستشوی مکانیزه فرش پایین‌تر از روش‌های سنتی می‌شود.

نکته:  قیمت شستشو در هر فرش بر اساس متر مربع حساب  می شود.

هزینه رنگ برداری یا رنگرزی فرش دستباف و لکه برداری از فرش جداگانه و طبق کارشناسی و توافق با مشتری حساب می شود.

بهترین زمان شستشوی فرش در سال چه زمانی است؟
دستگاه مخصوص گردگیری فرش


این هم دستگاه گرد گیری فرش دستباف می باشد زیراکه فرش دستباف قبل از شست و شو‌ نیاز است تا بمدت 2 ساعت داخل این دستگاه قرار بگیرد و سپس طی حرکتی دورانی کلیه گرد و خاک های فرش خارج میشود.

قالیشویی ممتاز مویدی ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در اصفهان، خدمات ترمیم و احیای انواع فرش؛ هر روز به دنبال روش های تازه تر و موثر تر برای شستشوی فرش می باشد.

قالیشویی در خواجو

قالیشویی بهارستان

قالیشویی خیابان سپهسالار

قالیشویی احمدآباد

قالیشویی خیابان برج
قالیشویی خیابان آزادی
قالیشویی استانداری
قالیشویی خیابان سپه

جمع بندی

تمیز کردن فرش ها نه تنها بروی ظاهر آنها تأثیر می گذارد، همچنین میتواند به سالم ماندن فرش ها نیز کمک شایانی کند و از آسیب به تار و پود فرش شما جلوگیری کند. در صورتی که فرش شما بیش از اندازه آلوده شده و با جاروبرقی تمیز نگردد، بهتر است از خدمات قالیشویی مویدی برای تمیز کردن فرش و قالی های خود کمک بگیرید. قالیشویی مویدی با استفاده از تجهیزات مدرن و زیر نظر متخصصین فرش، قالی های شما را به بهترین شیوه و در کوتاه ترین زمان ممکن تمیز می کند.

یک نظر

 • رضا گفت:

  سلام
  من یکبار فرش های دستبافم را دادم قالیشویی، خدب هم شستندشان ولی بعد قالیشویی شل شدند. چرا؟
  باید چیکار کرد؟
  قالی ها استحکام قبل از شستشو را ندارند.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  تماس تلفنی