تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

ضمانت شستشوی مجدد دارید؟ | سوالات متداول

آیا ضمانت شستشوی مجدد فرش دارید؟؟

خاطر مشتری از بابت اینکه خدمات خود را به درستی و صحت دریافت کند باید قبل از سفارش جمع گردد. که در قالیشویی مویدی این اطمینان به مشتری به صورت شفاهی بیان میشود که  هرگونه مشکلی بابت سفارش آنها وجود داشته باشد حتی پس از تحویل فرش به مدت یک هفته پس از تحویل سفارش، در صورت عدم رضایت مشتری، سفارش مجدد و بصورت رایگان به قالیشویی ارجاع داده خواهد شد.

همچنین شما مشتریان عزیز میتوانید وجه سفارش خود را هنگام تحویل سفارش و بعد از تایید خود پرداخت نمایید. 

شستشو، آبکشی، آبگیری و خشک کردن فرش

بهترین قالیشویی در اصفهان کجاست؟

قالیشویی فنی-مکانیزه مویدی در اصفهان با شماره تماس 4080-031 آماده دریافت سفارشات فرش شویی، موکت شویی و مبل شویی شما همشهریان عزیز می باشد. فرش و موکت در کارخانه قالیشویی مویدی، بعد از کارشناسی، به صورت ویژه و اعلاشویی شستشو میشوند، همچنین در نظر داشته باشید که فرآیند شستشو در قالیشویی مویدی در اصفهان با استفاده از بهترین مواد شوینده و توسط استادشور خبره انجام می شود، و سپس بعد از خشک شدن و تایید نهایی کیفیت و سالم بودن فرش، به صورت لول شده و داخل کاور پلاستیکی درب منزل مشتری تحویل داده می شود.

قالیشویی فنی-مکانیزه مویدی واقع در مرکز شهر اصفهان، با در اختیار داشتن نیرویی کارآمد و سابقه ای نزدیک به دو دهه، انواع مختلف خدمات را در سرتاسر سطح اصفهان به همشهریان عزیز ارائه مینماید. شما مشتریان عزیز با داشتن فاکتور رسمی و ضمانت نامه سلامت سفارش، میتوانید فرش، موکت، و انوع مبلمان خود را به آن بسپارید. علاوه بر این، در این مرکز، کلیه خدمات بصورت تخصصی و بر اساس نوع و جنس فرش انجام شده و از باکیفیت ترین شوینده ها جهت شستوشو استفاده میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس تلفنی