تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

مناطق سرویس دهی قالیشویی مویدی

قالیشویی مویدی در خدمت شما مشتریان عزیز است تا تجربه‌ ای خوب و مطمئن از شستشوی فرش ، موکت و مبلمان خود داشته باشید. قالیشویی مویدی با تجربه‌ای که در طی سال‌های متمادی فعالیت موفق خود در این زمینه کسب کرده است، به شما اطمینان را می‌دهیم که از خدمات دریافتی قالیشویی مویدی رضایت کامل را داشته باشید.

ما با استفاده از مواد شوینده با کیفیت و درجه یک ایرانی و خارجی و با بهره گیری از دستگاه‌ها و تجهیزات شستشوی مدرن ایتالیایی که دارای دقت و حساسیت بالا در انجام کار به بهترین شکل ممکن هستند، به دنبال آن هستیم که رضایت مشتریان خود را جلب نمائیم. صداقت و شفافیت در ارائه خدمات، سرلوحه کار این قالیشویی است!

قالیشویی مویدی در اصفهان
قالیشویی مویدی در شهر اصفهان

مناطق سرویس دهی قالیشویی مویدی

سرویس های حمل بار قالیشویی مویدی از شرق به غرب اصفهان و از شمال به جنوب اصفهان در طول هفته از شنبه تا پنجشنبه در سطح شهر آماده دریافت فالی های مشتریان عزیز می باشند. فقط کافیست با شماره 4 رقمی 4080 با پیش شماره شهر اصفهان تماس گرفته و سفارش قالیشویی خود را ذکر کنید.

قالیشویی در خواجو

قالیشویی خیابان پروین

قالیشویی خیابان وحید

قالیشویی سه راه سیمین

قالیشویی احمد آباد
قالیشویی میرزاطاهر
قالیشویی هفدست
قالیشویی خیابان نظر

قالیشویی بزرگمهر

قالیشویی خیابان امام خمینی

قالیشویی خانه اصفهان

قالیشویی دروازه شیراز

قالیشویی شیخ صدوق
قالیشویی در بهارستان
قالیشویی در رباط
قالیشویی در غرضی

پیدا کردن یک قالیشویی معتبر و باکیفیت دغدغه تمام افرادی است که قصد استفاده از خدمات قالیشویی را دارند.

در این زمان، سوالاتی برای شخص عنوان میشود، نظیر:

  • کدام قالیشویی معتبر است و خدمات با کیفیت ارائه می دهد؟
  • بهترین قالیشویی در اصفهان کجاست؟
  • نزدیکترین قالیشویی به محل سکونت کدام است؟
  • خدمات ارائه شده توسط قالیشویی چیست؟
  • قیمت خدمات قالیشویی چگونه است؟
  • آیا قالیشویی در ازای دریافت سفارش، ضمانت کتبی به مشتری خود ارائه میدهد یا خیر؟

 

در ادامه این پست به این سوالات پاسخ خواهیم داد و شما مطلع خواهید شد که چرا بهتر است قالیشویی مویدی را برای نیاز قالیشویی خود انتخاب کنید.

در هر کجای اصفهان که باشید، به شما نزدیک هستیم!

آیا قالیشویی مویدی معتبر است؟

شرکت قالیشویی مویدی اولین قالیشویی نمونه استان اصفهان و دارای اعتبار است که دارای جواز معتبر از اتحادیه قالیشویی می باشد.

فرش‌های مشتریان در کارخانه قالیشویی مویدی بصورت تخصصی و با بهترین مواد شوینده توسط استاد کاران باتجربه شستشو میشوند و ارزان بودن قیمت خدمات و چگونگی شستشوی فرش از اولویت های مجموعه قالیشویی مویدی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص صحت مطالب عنوان شده می توانید با شماره تماس 32360076-031 اتاق اصناف اصفهان تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید.

رضایت شما اصلی ترین اولویت ما است ...

لول میبریم، لول میاریم !

ارائه فاکتور معتبر، زمان تحویل فرش و پس از اتمام خدمات شستشوی فرش، آن را کاور کرده و به صورت رول شده به مشتری تحویل میدهیم.

 

خدمات لازم به جهت پاکسازی، ترمیم، لکه برداری، رنگ برداری و بازگردانی زیبایی و طرح و نقش فرش توسط کارشناسان قالیشویی انجام و با نظارت فنی بر روی فرش مشتریان انجام می شود.

شستشو، آبکشی، آبگیری و خشک کردن فرش و همچنین پیاده سازی سایر خدمات درخواستی مشتری بر روی فرش، فرش ها را بدون چروک و اتو شده در داخل کاور به محل آدرس شما باز می گردانیم. در این مرحله نیز انتقال فرش از محل قالیشویی به آدرس منزل توسط پرسنل حمل و نقل قالیشویی مویدی انجام می پذیرد.

شستشو، آبکشی، آبگیری و خشک کردن فرش
شستشو، آبکشی، آبگیری و خشک کردن فرش

بهترین قالیشویی اصفهان

حمل سفارش مشتریان عزیز از محله خواجوی اصفهان، یا خیابان هایی نظیر خیابان‌های گلزار شمالی و گلزار جنوبی، خیابان شریف واقفی، خیابان 22 بهمن ، خیابان بزرگمهر ، خیابان سروش ، خیابان جی و خیابان پروین به دفتر قالیشویی واقع در خیابان احمدآباد اصفهان دارای کمترین نرخ حمل بار سفارش قالیشویی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس تلفنی