تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱
logo-moayedi

شستن فرش در اسفندماه 1402

دنبال قالیشویی معتبر هستی؟

آیا همه فرش‌های دست‌بافت یکسان شسته می‌شوند؟

نحوه خشک‌کردن فرش دستبافت چگونه است؟

رنگ‌برداری، لکه‌گیری، ریشه بافی و رفع سوختگی فرش دست‌بافت؟

در اسفندماه کدام خدمات قالیشویی محدود میشود؟

متخصصان صنعت فرش به دلیل ریسک بالایی که این عمل برای حفظ سلامت و طول عمر فرش دارد به‌هیچ‌وجه شستن فرش‌های دستبافت را در خانه توصیه نمی‌کنند، چرا که معمولاً این کار با مواد رایج خانگی انجام می‌پذیرد که دارای کربنات ۲ سود، سود سوزآور و مقدار غیر کنترل‌شده هیدروسولفیت هستند و موجب از بین رفتن چربی طبیعی الیاف پشمی شده و آن‌ها را بیش‌ از حد خشک و شکننده می‌کنند و باعث تغییر رنگ در فرش هم می‌شوند، ضمنا ابزارهای شست‌وشوی خانگی هم برای این کار مناسب نیستند، مثلاً اگر برای شستشوی فرش نیاز به استفاده از فرچه باشد سخت‌ترین نوع این برس که قابل‌ استفاده برای شستن فرش استفاده می‌شود ساخته‌ شده از موی دم و یال اسب است در حالی‌ که فرچه‌های موجود در بازار که برای استفاده خانگی هستند از جنس پلاستیک می‌باشد. در نظر داشته باشید که شستشوی فرش‌های دستباف از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است.

کلیه خدمات قالیشویی نظیر:

جمع‌آوری و حمل‌ونقل ، شست‌وشو و آبکشی ، آبگیری و خشک‌کردن فرش دستباف و رفوگری و ریشه کشی فرش در اسنفدماه در قالیشویی مویدی فعال و قابل ارائه است.

در قالی‌شویی‌های مجاز و متخصص شستشوی فرش دستباف و ماشینی همچون قالیشویی مویدی بیشتر مراحل گردگیری و شستشو با استفاده از تجهیزات و ابزار استاندارد جهت خشک‌کردن و جابجایی فرش‌ها انجام می‌گردند تا در طی مراحل شستشو و خشک‌کردن، فرش ها هرگز فرش در معرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار نگرفته و دمای آن دائماً کنترل شود. همچنین برای ایجاد یکنواختی در سطح فرش از دستگاه پرداخت زنی با تراش کم استفاده کرده و در پایان اتوزده می‌شود که البته این قابلیت مختص کارخانه های درجه ۱ قالی‌شویی می‌باشد.

قالیشویی ارزان بزرگمهر

قالیشویی ارزان سپاهان شهر

قالیشویی ارزان دروازه شیراز

قالیشویی ارزان خانه اصفهان

قالیشویی صفه

قالیشویی محتشم کاشانی

قالیشویی خیابان نظر

قالیشویی حسین آباد

در این مطلب سعی بر آن شد تا نگرانی خاطر شما مشتریان عزیز قالیشویی را برای رزرو و ثبت سفارش شستشوی فرش در اسفنده ماه 1402 را از بین ببریم و این اطمینان خاطر را بابت ارائه خدمات با کیفیت به شما داده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس تلفنی