تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

بهترین زمان سپردن فرش به قالیشویی

بهترین زمان قالیشویی در سال چه زمانی است؟

یکی از مهمترین کارهایی که ممکن است در طول سال با آن مواجه شویم، سپردن فرشمان به یک قالیشویی مطمئن میباشد. عوامل متعددی وجود دارد که این سردرگمی را برای ما به وجود بیاورد که بهترین زمان ارسال فرشمان به قالیشویی چه زمانی میباشد. در ادامه، تعیین دفعات، و مهمترین عوامل موثر برای استفاده از خدمات قالیشویی را به شما خواهیم گفت پس با قالی شویی مویدی همراه باشید.

بهترین قالیشویی در اصفهان
بهترین قالیشویی در اصفهان

یکی از دغدغه‌های شستن فرش این است که بهترین زمان قالی شویی در سال چه موقع است؟ شستن فرش در منزل براحتی انجام نمیشود. بویژه اگر در خانه‌ های آپارتمانی زندگی میکنید، شاید کمتر کسی شرایط شستن فرش در آپارتمان داشته باشد. کمبود آب و نبود فضا و امکانات و از همه مهمتر، جایی که بتوان فرش را خشک کرد؛ باعث شده است که بیشتر افراد، شستشوی فرش خود را به قالیشویی واگذار کنند.

یکی از دغدغه‌های شستن فرش این است که بهترین زمان قالی شویی در سال چه موقع است؟ شستن فرش در منزل براحتی انجام نمیشود. بویژه اگر در خانه‌ های آپارتمانی زندگی میکنید، شاید کمتر کسی شرایط شستن فرش در آپارتمان داشته باشد. کمبود آب و نبود فضا و امکانات و از همه مهمتر، جایی که بتوان فرش را خشک کرد؛ باعث شده است که بیشتر افراد، شستشوی فرش خود را به قالیشویی واگذار کنند.

بهترین زمان قالیشویی در سال چه زمانی است؟

بهترین زمان سفارش قالیشویی

فرش را چند وقت یکبار بشوییم؟ بهترین زمان شستشوی فرش ها

از عوامل مهمی که بر کیفیت شستشوی فرش تاثیر گذار است، زمان مناسب برای شستن فرش است. شما باید برای اینکه فرش‌هایتان باکیفیت شسته شوند و دچار پوسیدگی نشوند به زمان شستشوی فرش در سال توجه کنید. فرشی که شسته می‌شود باید سریع خشک شود تا دچار پوسیدگی و آسیب نشود. در فصل‌هایی که برودت هوا رخ می‌هد و بارندگی زیاد است، پرسوه خشک‌ شدن فرش‌ها بیشتر طول خواهد کشید.

پس بهتر است که در فصل های بهار و تابستان برای سپردن قالی خود به قالیشویی برای شستشو اقدام کنید.

قالیشویی مویدی در تابستان 1402 با افزایش ظرفیت پذیرش سفارش شستشوی قالی، آماده دریافت سفارش مشتریان عزیز در شهر اصفهان می باشد.

فواصل زمانی شستن فرش تا حد زیادی به سبک زندگی شما نیز بستگی دارد. برای خانواده‌های کم جمعیت و خانواده هایی که کودک خردسال ندارند، شستن فرش هر 2 سال یک بار هم کفایت میکند. اما برای خانواده های پر جمعیت به خصوص آنها که فرزند خردسال دارند بهتر است سالی یکبار برای شستشوی فرش ها ی خود اقدام کنند.
همچنین میزان تردد اعضای خانه نیز می تواند عامل تعیین کننده دیگری باشد. اگر اکثر اوقات خود را در خانه میگذرانید و رفت‌وآمد روی فرشتان زیاد است، احتمالا فرش‌های شما زودتر نیاز به شستشو پیدا می کنند.
بنابراین به صورت خلاصه می شود گفت: اگر تعداد شما کم است و بزرگسال هستید و تردد شما روی فرش ها کم میباشد هر 24 ماه یکبار و اگر پر جمعیت هستید یا کودک خردسال دارید و تردد شما روی فرش ها زیاد است، هر 12 ماه یکبار برای شستن فرش های خود اقدام کنید.

خدمات قالیشویی مویدی در اصفهان

شستشوی فرش با قیمت ارزان در اصفهان

با خدمات گارنتی قالیشویی مویدی آشنا شوید
مشاهده

فاصله زمانی بین شستشوی فرش و قالی

برخی افراد زمانی اقدام به شستن فرش یا قالی می‌کنند که کاملافرش‌ها کثیف شده باشند. لذا برای شستن و تمیز شدن اینگونه فرش‌ها به مواد شوینده، آب، انرژی و زمان بیشتری نیاز است. حتی ممکن است برای تمیز شدن این فرش‌ها لازم باشد دو بار به طور کامل شسته شوند.

بنابراین بهتر است مدت زمان فاصله بین شستن قالی‌ها را در نظر داشته باشید. اجازه ندهید فرش‌ها تا مدت طولانی به همان شکل کثیف و پُر از آلودگی مورد استفاده قرار گیرند. این امر تاثیر منفی بر سلامت افراد خانواده خواهد داشت.

بررسی‌ها نشان میدهند که حداکثر بین 12 تا 18 ماه زمان لازم است تا فرشی که شسته شده است دوباره در صورت نیاز شستشه شود. اگر در بعضی از قسمت های منزل خود به میزان زیادی فرشها مورد استفاده قرار می‌گیرند، زودتر از زمان اعلان شده آن‌ها را بشویید. چون گاهی لازم است نه تنها بر اساس بهترین زمان قالیشویی، بلکه در فصل سرد سال نیز قالی‌ها و فرش‌ها شسته بشوند.

افزایش طول عمر فرش با شستشوی مکرر آن؟

یکی از بدترین و مضرترین کارها برای نظافت فرش این است که تا زمانی که فرش انباشته از آلودگی نشود آن را نمیشوییم. برعکس اگر ما زودتر اقدام به شستن یا تمیزکردن فرش‌هایمان کنیم، سبب می‎شود که فرش‌ها راحت‌تر تمیز بشوند. از مزایای زود‌ به ‌زود تمیزکردن فرش این است که اگر دچار لکه شده باشد، به آسانی برداشته می‌شود.

نتیجه گیری نهایی

با نگاه کردن به فرش و بررسی میزان تمیز بودن یا آن، میتوان متوجه شد که فرش نیاز به شستن دارد یا نه. البته باید توجه داشته باشید که شستن زیاد فرش هم میتواند باعث شل شدن بافت‌های فرش بشود.
همچنین همه با توجه به رنگ و روی قالی میزان کثیفی آن را می سنجند که در صورتی که شاید ظاهر فرش یکدست و تمیز به نظر برسد ولی باطن آن میگوید که اینجا محل تجمع باکتری‌ها یا حشرات کوچک می باشد و هر چه سریعتر (برای حفظ سلامتی خود و عزیزانتان) آن را به قالیشویی معتبر بسپارید. شما با در نظر گرفتن عواملی که ذکر شد می توانید خودتان به تصمیم نهایی را بگیرید که بهترین زمان سپردن فرش به یک قالیشویی معتبر کی و چه زمانی می باشد.
قالیشویی مویدی ، بهترین قالیشویی در اصفهان سالانه به بیش از 4000 خانوار در اصفهان خدمات رسانی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

مناطق سرویس دهی قالیشویی مویدی در اصفهان کجاست؟

تمامی مناطق شهر اصفهان از بهارستان تا ملک شهر در روزهای کاری هفته از شنبه تا پنجشنبه آماده دریافت سفارشات قالیشویی شما مشتریان عزیز می باشد.

برای آشنایی بیشتر با مناطق سرویس دهی قالیشویی مویدی در شهر اصفهان کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس تلفنی