تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱
logo-moayedi

انواع موکت ها را بشناسیم

امروزه در کمتر منزلی از موکت استفاده می‌شود، شاید این به دلیل تغییر شیوه زندگی و تبعیت از شیوه دکور کشورهای خارجی باشد که اکثر مردم به جای استفاده از موکت، کف‌پوش‌های سرامیک و سنگ را ترجیح می‌دهند. استفاده از موکت مزایای زیادی دارد. شاید همه شما از عایق حرارتی بودن موکت خبر داشته باشید؛ اما نکته جالب درباره موکت که کمتر کسی از آن اطلاع دارد، عایق صدا بودن آن است. احتمالاً تعجب کرده‌ای و می‌پرسد مگر ممکن است موکت عایق صدا باشد؟

بله موکت با پوشاندن کف زمین مانع از ردوبدل شدن صدای زیاد و ایجاد آلودگی صوتی می‌شود. برای مثال کشیدن صندلی یا جلو مبلی روی سرامیک و سنگ، سروصدای زیادی ایجاد می‌کند و باعث ایجاد مزاحمت برای همسایه‌ها می‌شود؛ اما با موکت کردن خانه چنین اتفاق رخ نخواهد داد. علاوه بر این یکی از دغدغه‌های خانواده‌هایی که تازه صاحب بچه شده‌اند، انتخاب کف‌پوش مناسب برای خانه است تا به این طریق از بروز اتفاقات ناگوار برای فرزندشان جلوگیری کنند.

اگر شما نیز به دنبال یک کف‌پوش مناسب و در عین حال شیک و زیبا هستید، پیشنهاد ما به شما خرید موکت پرز بلند است. اگر می‌پرسید موکت پرز بلند چیست؟ پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا با نکات مهم درباره خرید موکت پرز بلند و معایب موکت پرز بلند آشنا شوید.

موکت پرز بلند | خرید به قیمت کارخانه

در هنگام خرید موکت به چه نکاتی توجه کنیم؟

وقتی نوبت به انتخاب موکت می‌رسد، باید همه جوانب را در نظر بگیرید و هوشمندانه انتخاب کنید تا از نتیجه نهایی راضی باشید. با معرفی انواع موکت همراه سایت قالیشویی مویدی باشید.

یک نظر

  • ژاله گفت:

    سلام یه چنتا موکت داشتم میخاستم بشورمشون میشه یه راهنمایی کنید بجز فرچه دیگه با چی میشه موکت رو شست؟

  • دیدگاهتان را بنویسید

    تماس تلفنی