تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

شستشوی هوشمند به روش پازیریک

معرفی دستگاه آبگیر لوله ای قالیشویی

قوی‌ترین دستگاه آبگیر در جهان است که فرش ها را تا %98 و در دو دقیقه و نیم آبگیری می‌کند . این دستگاه آبگیر توسط شرکت پازیریک طراحی و تولید شده است که سرعت واقعی 3000 دور در دقیقه دارد. فرش در اين دستگاه به شکل لول‌شده بدون تاخوردگی شروع به چرخش می‌کند و آب و مواد شوینده باقیمانده در بافت فرش با نیروی گریز از مرکز از آن خارج می‌شود و سرعت بالای این دستگاه به تکمیل فرآیند شستشو کمک کرده که منجر به تمیز کردن بهتر فرش می‌شود. قالیشویی مویدی اخیرا به این دستگاه مجهز شده است.

مطالعه بیشتر

دستگاه آبگیر لوله ای

شستشوی هوشمند، مدیریت مصرف آب

متاسفانه بسیاری از قالیشویی های محترم در کشور ایران هنوز با روش های سنتی که مصرف آب در آن ها بسیار زیاد است اقدام به شستشوی فرش میکنند که همین موضوع سبب خالی شدن بیشتر و بیشتر آب های موجود در سفره های زیرزمینی می شود. اما قالیشویی مویدی با صرف هزینه های اقتصادی زیاد که البته به نفع شهر اصفهان می باشد، دستگاه های جدید شستشوی فرش را خریداری کرده است که هم سبب مدیریت بهتر مصرف آب در کارخانه قالیشویی مویدی میشود و هم فرش ها اصولی تر شستشو میشوند.

تضمین با کیفیت‌ترین شستشوی فرش

معرفی دستگاه تمام اتوماتیک شستشوی فرش مدل فرکانسی

  • دستگاه تمام اتوماتیک شستشوی فرش مدل فرکانسی، دستگاهی است که بدون دخالت مستقیم نیروی انسانی فرآیند شستشو را انجام می دهد.
  • متخصصان شرکت پازیریک با تحقیق و بررسی روی متد های رایج شستشوی اتوماتیک فرش، به دلیل ناکار آمدی این روش ها اقدام به طراحی مکانیزم نوین فرکانسی کرده اند.
  • دستگاه شستشویِ اتوماتیکِ فرکانسیِ شرکتِ پازیریک، با بهره گیری از مکانیزم حرکتی پیچیده ی برس ها با کیفیت ترین شستشوی فرش را تضمین می کند.
  • این مکانیزم، سرعت دورانی موتور الکتریکی را به حرکت فرکانسی تبدیل می کند.

چرا قالیشویی مویدی؟

این قالی شویی در اصفهان با 40 سال سابقه فعالیت فرش و مبل شویی یکی از بزرگترین و مجهزترین کارخانه های قالی شویی در شهر اصفهان است. این قالیشویی شستشوی انواع فرش ماشینی، دستبافت و انواع موکت ها را در شهر اصفهان با نازل ترین قیمت انجام میدهد.

دقت بسیار بالای دستگاه های بکارگیری شده در قالیشویی مویدی، استفاده از شوینده های مناسب با نوع فرش در شستشوی آنها و کادر مجرب فعال در این واحد قالیشویی، این مجموعه را جزو پیشتازان حرفه قالیشویی در اصفهان قرار داده است. همچنین لازم به ذکر است که قالیشوی مویدی خشک شویی‌ تخصصی مبلمان را با استفاده از دستگاه کماک ایتالیا و در محل مشتریان عزیز انجام میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس تلفنی