آیا به قالیشویی ها اعتماد کنیم

//آیا به قالیشویی ها اعتماد کنیم

مراجعه به قالیشویی‌ها و سپردن امور به آنها، از جمله خدماتی است که بسیاری از افراد به آن نیزا پیدا می‌کنند. در عصر حاضر کمتر کسی هست که زمان و فرصت و همچنین محیط مناسب و لازم را برای شستن فرش‌های خود داشته باش. چرا که با آپارتمانی شدن زندگی‌ها این امکان از افراد گرفته شده است.

همچنین امروزه خدمات قالیشویی‌ها بسیار تخصصی شده و این امر دیگر یک مسئله پیش و پا افتاده که فقط به مقداری آب و شوینده نیاز داشته باشد نیست. علاوه بر آن خدمات قالیشویی‌ها، بخش‌های زیادی را در بر می‌گیرد که شستشوی فرش یکی از آنهاست و خدمات گسترده دیگری هم شامل این مجموعه می‌شود.

از طرف دیگر، در این وضعیت اقتصادی که بابت هر وسیله کوچکی باید هزینه گزافی را بپردازیم، مراقبت از وسایل خانه از جمله فرش، موکت و مبل که قیمت بالایی هم دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از همین رو مراقبت از این وسایل بسیار مهم و ضروری هستند. پس در نتیجه شستشوی آنها مسئله مهمی است و ما باید فرش‌ها، موکت‌ها، تابلو فرش‌ها، مبلمان، خوشخواب و… را برای نظافت به محلی بسپاریم که بالاترین کیفیت و حساسیت را در زمینه شسشتوی این وسایل داشته باشد. چرا که ممکن است بر اثر بی‌توجهی و کیفیت پایین قالیشویی خسارات جبران‌ناپذیری به وسایل ما وارد شود.

حال، ما در اینجا به ذکر چند نکته با اهمیت در زمینه اعتماد به قالیشویی‌ها می‎پردازیم:

سابقه فعالیت قالیشویی مورد نظر

کارخانه‎های قالیشویی زیادی در کشور به انجام کار پرداخته‎اند. در قالیشویی هم همچون دیگر حرفه‎ها ممکن است پای افرادی شیاد به آن باز شده باشد. افرادی که تخصصی در این زمینه ندارند و به هرقیمتی می‎خواهند مشتری را به سمت خود جذب کنند. این روش‎ها از تخفیف‎های نامتعارف گرفته تا خدماتی غیرمرتبط صرفا برای اینکه مشتری به سمت قالیشویی بیاید و بعد از این که کار خود را به آن سپرد دیگر مشخص نیست وسیله خود را با چه کیفیتی دریافت کند.

بنابراین در اینجاست که مسئله سابقه درخشان یک قالیشویی به میان می‎آید چرا که سابقه بالای یک قالیشویی به معنای وجود تبحر و تجربه فراوان در این امر است.


کمیت و کیفیت خدمات

مسئله کمیت و کیفیت خدمات مسئله بسیار مهمی است. کمیت خدمات به معنای تعداد فعالیت‎های حرفه‎ای یک قالیشویی است. به طور مثال یک قالیشویی صرفا خدمات شسشتوی قالی را ارائه می‎دهد و قالیشویی دیگرعلاوه بر شستشوی فرش، خدمات نظیر رفوگری و ترمیم، شستشوی موکت و مبلمان و دیگر خدمات را هم ارائه می‎دهد.

قالیشویی که خدمات بیشتری دارد به معنای این است که از تجهیزات و تخصص بالاتری برخوردار است پس ما می‎توانیم بهتر به آن اعتماد کنیم.

استعلام جواز کسب قالیشویی

در این بخش شما باید زمانی که می‎خواهید از خدمات یک قالیشویی استفاده کنید، اطلاعات دقیق را به دست آورید که آیا مجوزهای لازم را دارد یا نه. حتما قبلا از انجام کار، مجوز اتحادیه و قیمت‎گذاری مشخص را چک بفرمایید.

صداقت و شفافیت

هرچه کارکنان یک قالیشویی هنگام شرح خدمات، با شما صداقت بیشتری داشته باشند نشان دهنده حرفه‎ای بودن آن مجموعه است. سعی کنید در همه امور قبل از سپردن کارتان به مجموعه‌های قالیشویی، قیمت‌ها و خدمات را به طور مشخص جویا شوید و شفافیت را از  آن کارخانه قالیشویی مطالبه کنید.

در نهایت ما در قالیشویی …. با سابقه درخشان خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

2019-12-01T14:39:08+03:30

شماره تلفن دفتر اصفهان: 4080-031