تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

هزینه قالیشویی در سال 1403 اصفهان

شستشوی فرش با بهترین قیمت قالیشویی 1403 در شهر اصفهان

قیمت قالیشویی در بازار اصفهان چقدر است؟

اتحادیه قالیشویان اصفهان هر ساله قبل از شروع سال جدید با در نظر گرفتن نرخ تورم، هزینه مواد اولیه و خدماتی که در قالیشویی های سراسر شهر انجام میشود، یک نرخ کلی و تعرفه ایی پایه برای خدمات در نظر میگیرد. بعد از اعلام قیمت ها توسط اتحادیه، تمامی قالیشویی های سراسر شهر باید از قیمت های جدید اعلام شده پیروی کنند. چنان چه یک قالیشویی هزینه پایه بیشتری از مشتریان دریافت کند، متخلف شناخته میشود و تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد. کارخانه قالیشویی مویدی اصفهان با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی در سال 1403 سعی کرده است مناسب ترین قیمت ها را برای خدمات خود درنظر بگیرد.  

جدیدترین قیمت قالیشویی 1403

☑ قالی شویی با سرویس رفت و برگشت به تمامی نقاط شهر اصفهان

☑ قالی شویی تحت نظر اتحادیه صنف قالی شویان اصفهان

☑ برای قیمت شست و شوی قالی خود با شماره های زیر تماس بگیرید.

شستشوی فرش، شستشوی تخصصی فرش و موکت همراه با آب گیری بدون کوچکترین چروک و شکستگی در فرش با کمک دستگاه های وارداتی صورت می پذیرد. همچنین انواع خدمات فرش از قبیل رفوگری، لکه‌ برداری ،ریشه‌ کشی ، زیگزاگ، رفع سوختگی فرش و موکت، پوسیدگی و .. در این قالیشویی مجاز انجام می پذیرد.

چه نکاتی در شستشوی فرش در کارخانه رعایت میشوند؟!

شستشوی فرش در مویدی در چند مرحله انجام می‌گردد که در این مقاله چند مرحله آن را به اختصار توضیح می‌دهیم:

غبارگیری فرش:

در این مرکز با استفاده از ابزارهای تخصصی فرش، فرش‌ها گردگیری می شوند تا خاک خشک و همچنین سایر آلاینده های جامد دیگر از آن ها خارج بشوند.

خیساندن و شستشن فرش:

بعضی از فرش‌ ها برای از بین رفتن بوی بد و همچنین رعایت نکات بهداشتی نیاز به خیس شدن دارند. در این حالت تمیز کردن فرش ممکن است با مواد ضدعفونی کننده تا حدودی انجام شود تا باکتری‌ها از بین روند. این اقدام، فرش را برای لکه گیری کامل نیز آماده می نماید.

شرکت مویدی، بهترین و نازل ترین قیمت شستشوی فرش در اصفهان را دارد.

خشک کردن فرش

هنگامی که آبکشی تمام میشود، فرش‌ ها به واحدی با دمای کنترل شده انتقال داده میشوند و در آنجا تحت یک گردش ثابت جریان هوا خشک می گردند.

مواد شوینده

بسیاری از قالیشویی‌ها با استفاده از شوینده‌های ارزان قیمت و نامناسب هزینه پایین تری از مشتری دریافت میکنند. اما این موضوع موجب آسیب به بافت فرش می شود و می توان خسارت‌های جبران ناپذیری را به بار بیاورد. بهترین گزینه برای شستشوی فرش های ابریشمی مصنوعی >> شستشوی نانوشویی و یا اعلاشویی است.

لیست کارهای خانه تکانی

نظرات بسته شده است.

تماس تلفنی