تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

قالیشویی ملک شهر اصفهان

مویدی بهترین قالیشویی اصفهان

شستشوی فرش و موکت در ملک شهر

قالیشویی در محله ملک شهر با سرویس رفت و برگشت

اگر از همشهریان ساکن محدوده ملک شهر و خیابان رباط اصفهان هستید و بدنبال یک قالی شویی معتبر، با تجربه و با کیفیت در محدوده خود هستید، قالیشویی مویدی در خیابان ملک شهر در خدمت شماست. قالیشویی مویدی واقع شده نزدیک ساختمان 5 طبقه در از روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته همراه با سرویس حمل و نقل آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم می باشد.

قالیشویی در محله خانه اصفهان شهر اصفهان
قالیشویی مویدی با شماره صنفی 0467542865 در اصفهان با سابقه درخشان 40 ساله خدمت به مردم خوب اصفهان، آماده دریافت سفارشات قالیشویی و مبل شویی در محله ملک شهر اصفهان می باشد.

بهترین قالیشویی در ملک شهر کجاست؟

قالیشویی مکانیزه مویدی در محله خانه اصفهان با شماره تماس 4080-031 آماده دریافت سفارشات فرش شویی، موکت شوری و مبل شویی شما همشهریان عزیز می باشد. فرش در کارخانه قالیشویی مویدی،بعد از کارشناسی ،به صورت ویژه و اعلاشویی شستشو می شود، در نظر داشته باشید که فرآیند شستشو در قالیشویی ملک شهر با استفاده از بهترین مواد شوینده و توسط استادشور خبره انجام می شود، و سپس بعد از خشک شدن و تایید نهایی کیفیت و سالم بودن فرش، به صورت لول شده و داخل کاور پلاستیکی درب منزل مشتری تحویل داده می شود.

قالیشویی فنی-مکانیزه مویدی واقع در محدوده ملک شهر و خانه اصفهان، با در اختیار داشتن نیرویی کارآمد و سابقه ای نزدیک به دو دهه، انواع مختلف خدمات را در سرتاسر سطح اصفهان به ویژه خانه اصفهان ارائه می نماید. این مرکز، جهت دسترسی آسان و سریع ساکنین محدوده خانه اصفهان و اطراف آن دایر شده است که با داشتن فاکتور رسمی و ضمانت نامه سلامت میتوانید فرش، موکت، و انوع مبلمان خود را به ان بسپارید. علاوه بر این، در این مرکز، کلیه خدمات بصورت تخصصی و بر اساس نوع و جنس فرش انجام شده و از با کیفیت ترین شوینده ها جهت شست و شو استفاده می شود.

تماس تلفنی