قالیشویی در اصفهان با بهترین کیفیت

//قالیشویی در اصفهان با بهترین کیفیت

قالیشویی مویدی در اصفهان دارای بیش از دو دهه سابقه درخشان در زمینه شستشوی فرش و مبلمان میباشد. ما همیشه بهترین خدمات شستشوی فرش و مبلمان را ارائه کرده ایم. به پاس همراهی شما مشتریان عزیز، خدمات قالیشویی مویدی در اصفهان به بیش از دو دهه رسید.

خدمات قالیشویی مویدی اصفهان در این دو دهه به صورت زیر می باشد.

خدمات شستشوی فرش، فرش دستباف ، قالیچه و موکت در اصفهان

مهم ترین شعار قالیشویی مویدی اصفهان این است که تمام تار و پود های فرش شما برای مهم است. تمامی خدمات ما توسط بهترین و با تجربه ترین نیروهای کار صورت می گیرد. استفاده از بهترین مواد شوینده و بهترین دستگاه ها برای شستشوی فرش های ظریف شما استفاده می شود. پلن های مختلفی نیز به انتخاب شما مانند اعلاشور، آب شور و … در نظر گرفتیم.

خدمات رفوگری توسط قالیشویی در اصفهان

فرش ها به مرور زمان دچار آسیب دیدگی می شوند. اگر می خواهید عمل رفوگری این آسیب دیدگی ها در  فرش های زیبایتان را یک فرد متخصص انجام دهد کافی است با ما تماس حاصل فرمایید. تضمین کیفیت کار توسط ما صورت خواهد کرفت و به صورت فوری ، نهایتا 48 ساعته تحویل داده خواهد شد.

خدمات شستشوی فرش در اصفهان

خدمات شستشوی مبلمان

مبلمان زمانی زیبا خواهد بود که تمیز باشد!. اگر میخواهید که مبلمانی زیبا و پاکیزه داشته باشید . سفارش شستشوی مبلمان خود را هم اکنون ثبت نمایید. قالیشویی مویدی در اصفهان در کمتر از 48 ساعت مبلمان شما را به شما تحویل خواهد داد.ما از بهترین شامپوهای شوینده برای پاکیزه کردن فرش های شما استفاده خواهیم نمود.

روش ثبت سفارش

ما برای افرادی که قصد سفارش از طریق وب سایت را دارند 10 درصد تخفیف در نظر گرفته ایم. موقع تحویل سفارش به اپراتور مربوط اعلام کنید که از طریق وب سایت با ما آشنا شده اید تا برای شما تخفیف مورد نظر ثبت شود. جهت ثبت سفارش می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

031-4080

2022-05-29T18:46:20+04:30

شماره تلفن دفتر اصفهان: 4080-031