تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱
logo-moayedi

قالیشویی خیابان امام خمینی

مویدی بهترین قالیشویی اصفهان

شست و شوی فرش و موکت در سال 1402

قالیشویی مویدی از نظر مشتریان سال ۱۴۰1 ،جهت ثبت سفارش خدمات قالیشویی و مبل شویی و یا موکت در محدوده امام خمینی منطقه اصفهان کافیست با تلفن 4080-031 تماس حاصل فرمایید. این قالیشویی دارای گواهی ثبت اختراع آنتی باکتریال فرش می باشد. قالیشویی مویدی یکی از قالیشویی‌های با کیفیت و ارزان قیمت در سطح شهر اصفهان می باشد.

قالیشویی در خیابان امام خمینی اصفهان

اگر از همشهریان ساکن خیابان امام خمینی هستید و بدنبال یک قالی شویی معتبر، با تجربه و با کیفیت در محدوده خود هستید، قالیشویی مویدی شعبه خیابان امام خمینی در خدمت شماست. قالیشویی مویدی واقع شده در اتوبان خرازی در از روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته همراه با سرویس حمل و نقل آماده خدمات رسانی به شما مشتریان محترم می باشد.

در قالیشویی مویدی بعد از شستشو حتما لکه برداری میشود و بعد از آن بوسیله پارو و بوسیله فشار آب قوی ، آبکشی صورت میپذیرد و فرش در داخل لوله آبگیر قرار میگیرد و سپس در هوای آزاد آویزان میشود. در پایان توسط تیم کارشناسان ناظر نهایی در مجموعه همه فرش ها از نظر کیفیت کنترل می گردند تا فرش بدون عیب و نقص و تمیز از کارخانه خارج گردد. همچنین هر فرش موقع تحویل به صورت لول و داخل کاور پلاستیکی قرار گرفته و برای بردن به درب خانه مشتری آماده میشود.

خیابان امام خمینی کجاست؟

قالیشویی در خیابان امام خمینی اصفهان

خیابان امام خمینی یا انوشیروان سابق در منطقه ۲ اصفهان واقع شده است و منطقه های مهمی مثله شاپور ،مرکز فوق تخصصی کلیه و دیالیز حضرت ابولفضل و پارک قلمستان و بازار مبل اصفهان در این خیابان قرار گرفته هم چنین محله های کوجان (شهیدان کاظمی) ، خانه اصفهان ، لیمجیر ، بابوکان ، مارچین ، رهنان ، فردوان ، رسالت و شهدای عاشق آباد و شهرک کوثر و دهنو در اینجا می باشد و به بزرگراه خرازی و ردانی پور و اتوبان خرم و اتوبان تهران و دانشگاه صنعتی اصفهان متصل گردیده همچنین بزرگترین پل غیر همسطح استان در خیابان امام خمینی واقع شده است. هم چنین بورس بازار خرید و فروش ماشین ایرانی و خارجی و جمعه بازار ماشین نیز دراینجا می باشد.

تماس تلفنی