شستشوی مبل

شستشوی مبل2019-12-18T16:44:03+03:30

دکوراسیون زیبا و دلخواه، بی‌شک با مبلمان زیبا و شیک بهتره به نظر می‌رسد. مبلمان قسمت مهمی از دکوراسیون خانه‌ها هستند که در حال حاضر در بسیاری از منازل وجود دارند. به دلیل انواع آلودگی‌ها و کثیفی‌هایی که وجود دارد تمامی لوازم خانه آلوده می‌شوند اما مبلمان بیشتر از دیگر لوازم خانه در معرض کثیفی هستند چرا که استفاده ما از آنها بسیار بیشتر است و تقریبا تمام مواقع بر روی مبل‌هایمان نشسته‌ایم و از آنها استفاده می‌کنیم.

شستشوی مبل، یک کار تخصصی

شستشوی مبلمان مانند شستشوی فرش یک کار حرفه‌ای و تخصصی است که باید به وسیله یک فرد کارآزموده و با تجربه انجام شود.

گاهی اوقات افراد خودشان شستشوی فرش‌هایشان را انجام می‌دهند اما در بخش شسشتوی مبل این کار بسیار سخت‌تر می‌شود و افراد خودشان به خودی خود نمی‌توانند این کار را بکنند چرا که مبل بسیار حساس‌تر از فرش است و پس از شستشوی شخصی به احتمال زیاد دچار آسیب‌های فراوانی می‌شود.

پاکیزگی و تمیزی خانه صرفا به مرتب کردن ظاهر خانه و شستن فرش جابه‌جا کردن وسایل و جارو کشیدن ختم نمی‌شود.

همه می‌دانیم یکی از مهمترین عناصر زیبایی در دکوراسیون و آرایش خانه، مبلمان آن است. همانطور که هنگام خرید مبل تلاشمان را می‌کنیم تا متناسب با پولمان بتوانیم بهترین و زیباترین مبل را خریداری کنیم، باید تلاش کنیم تمیزی و نظافت مبلمان خانه‌مان را هم به بهترین شکل حفظ کنیم.

می‌توان گفت کثیفی و لکه‌دار بودن مبل‌ها تقریبا اولین و مهمترین چیزی است که باعث می‌شود یک خانه کثیف و نامرتب به نظر برسد.

چرا شستشوی مبل؟

با توجه به اینکه مبل، کاناپه، تشک خوشخواب و… یکی از وسایلی هستند که امکان کثیفی مداومشان وجود دارد، پس تمیزی آنها بسیار حائز اهمیت است. البته باید گفت شستشوی این وسایل مثل شستشوی فرش و قالی نیست که هر فردی گمان کند می‌تواند آن را در خانه انجام دهد، بلکه احتیاج به متخصص خودش را دارد؛ به همین دلیل شسشتوی مبل چه در قالیشویی و چه در محل، جزء یکی از خدماتی است که در قالیشویی‌ها مشتری زیادی دارد.

در اینجا باید گفت شستشوی مبل توسط خود افراد در خانه به دلیل استفاده از شوینده‌های غیر مناسب مبل، باعث صدمه رساندن به مبل شده و علاوه بر، از بین بردن زیبایی مبلمان خانه‌مان، خسارت مالی هم به ما وارد می‌کند.

شستشوی مبل در قالیشویی مویدی

خدمات شستشوی مبل در قالیشویی مویدی با هزینه مناسب و کیفیت بالا توسط متخصصان این امر انجام می‌شود. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم ابتدا هزینه‌ها و کیفیت کار قالیشویی مویدی را با سایر شرکت‌های دیگر مقایسه کنید تا اعتماد کافی در ذهن شما به این قالیشویی بزرگ و با سابقه به وجود بیاید. البته که شستشوی مبل به شب عید محدود نمی‌شود ولی اگر تمایل به این کار دارید بهتر است پیش از گیرودار شلوغی شب عید این کار را انجام دهید.

شستشوی مبل توسط قالیشویی مویدی به شیوه‌ای جدید و با دستگاه‌های با کیفیت، در محل انجام می‌شود تا مشتری بتواند شاهد تمامی مراحل و کیفیت کار باشد. در اینجا باید اضافه کرد که همیشه شستشوی مبل و تمیز کردن آن بسیار کم هزینه‌تر از خرید مبل جدید است. پس با قالیشویی مویدی مبلمان خود را نو کنید. پس از تماس با قالیشویی مویدی در رابطه با شستشوی مبل، متخصصان ما در سریعترین زمان به منزل شما می‌آیند و شروع به شستشوی مبل‌هایتان با مواد شوینده با کیفیت و کاربردی می‌کنند.

انواع خدمات شستشوی مبل در قالیشویی مویدی

شستشوی مبل در قالیشویی مویدی شامل شستشوی مبل، کاناپه، خوش خواب، انواع کوسن، پشتی، صندلی و هر نوع نشیمنگاه می‌شود.

قالیشویی و مبل شویی مویدی آماده ارائه تمامی خدمات شستشوی مبل با سرویس‌دهی به سراسر تهران و اصفهان است.

1-شستشوی انواع مبل چرم

2- شستشوی انواع خوشخواب

3- شستشوی انواع مبل اداری، سالن‌های همایش، سینما و …

4- شستشوی انواع مبل، راحتی، استیل

5- شستشوی انواع تشک، کوسن، متکا

تمامی خدمات شستشو و خشکشویی مبل و ملزومات آن توسط قالیشویی مویدی در محل شما صورت می‌گیرد. البته باید از نظر تمیزکاری خانه‌تان خیالتان راحت باشد چرا که این کار بدون چکیدن قطره‌ای آب در منزلتان انجام می‌شود و برای این کار از شامپو‌ها و شوینده‌های تخصصی مبل استفاده می‌شود.

 

روش شستشوی مبل در قالیشویی مویدی

در قالیشویی مویدی روش شستشوی مبل و تشک به طریق خشکشویی است که کارشناسان مویدی این کار را با استفاده از دستگاه‌های به‌روز مبل‌شور و دستگاه‌های خشکشویی و شامپوهای با کیفیت انجام می‌دهند.

روش شستشوی مبل پارچه‌ای و روش شستن تشک خوشخواب به صورت خشکشویی است که با استفاده از شوینده‌های مناسب و دستگاه مبل‌شور انجام می‌شود.

ویژگی‌های شستشوی مبل در قالیشویی مویدی

قالیشویی مویدی با استانداردهای لازم طبق رضایت مشتری کار شسشتوی مبل را انجام می‌دهد که شامل ویژگی‌های زیر است.

1- شستشوی مبل با حفط تمیزی محل، بدون چکه کردن شوینده‌ها و آب بر روی زمین، چرا که در اکثر موارد مشتریان مایل به شستشوی مبل در منزلشان هستند پس کارشناسان قالیشویی مویدی با استفاده از پارچه‌های ضد آب و آبگیر برای حفظ پاکیزگی محل انجام می‌شود.

2- انتخاب نوع شوینده با توافق مشتری انجام می‌شود و انواع آن توسط مشتری انتخاب می‌شود. البته لازم به ذکر است که تمامی شوینده‌ها، استاندارد و با کیفیت هستند.

3- جابه‌جایی مبل در محل به عهده نیروی قالیشویی مویدی است و مشتری هیچگونه زحمتی در این مرحله به خود نباید بدهید. اگر مشتری تمایل به شستشوی مبل خود در قالیشویی داشته باشد هزینه حمل آن هم به عهده کارشناس است.

با توجه به اینکه ما مردم شریف ایران، اهل صله رحم و مهمانی و رفت و آمدهای خانوادگی هستیم، همیشه مبلمانمان در معرض کثیفی قرار دارد. این آلودگی‌ها از دست کثیف و روغنی بچه‌ها گرفته تا لکه‌های انواع نوشیندنی‌ها باعث زشتی مبل‌هایمان می‌شود. بسیای از اوقات، خودمان نمی‌توانیم با روش‌های خانگی این کثیفی‌ها و آلودگی‌ها را از بین ببریم، به‌علاوه اینکه شاید با بسیاری از این روش‌ها، مبل‌های زیبایمان که بهای کمی هم برای داشتنش پرداخت نکردیم از بین برود.

همین امروز با ما تماس بگیرید و نظافت و تمیزی خانه‌تان را به فردا موکول نکنید.

شستشوی مبل یکی دیگر از خدماتی است که قالیشویی مویدی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمات با استفاده از بهترین مواد و با تجربه‌ترین متخصصان انجام می‌شود و تضمین کیفیت یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که این قالیشویی به مشتریان عزیز خود ارائه می‌دهد.

شماره تلفن دفتر اصفهان: 4080-031