تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

شستشوی فرش دستباف

بهترین و مجهزترین مرکز خدمات قالی شویی در اصفهان با مجوز رسمی از اتحادیه قالی شویان اصفهان و با بیش از 40 سال سابقه کاری درخشان

قالی شویی مویدی بزرگترین و تخصصی ترین قالی شویی در اصفهان در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد

* شستشوی انواع فرش های دستبافت

شستشوی انواع فرش های ماشینی

* شستشوی انواع فرش های دست بافت اعلاء و نفیس و ابریشمی

* رفوگری تخصصی انواع فرش ارا ئه خدمات شستشو با مواد درجه یک بدون آسیب به تار و پود فرش شما

قالی شویی مویدی اینجاست تا شما دیگر نگرانی بابت شستشوی فرش خود نداشته باشید و با خیال راحت خدمات قالیشویی خود را به قالی شویی مویدی بسپارید. برای ثبت سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 4080-031 تماس حاصل نمائید.

شستن فرش
فرش دستباف صادراتی کاشان

اتحادیه قالیشویی اصفهان

اتحادیه‌ها از افراد خوشنام و نشان و با تجربه در هر صنف کاری، برای حمایت از حقوق مشتریان و اعضای آن صنف تشکیل می گردد. کار آنها نظارت بر اعضای اتحادیه به جهت افزایش بهبودی خدمات و رسیدگی به تخلفات و شکایات میباشد.
همچنین با افزایش جمعیت، فرش به عنوان یک کالای پرمصرف و با ارزش به حساب می آید که تقریبا در همه خانه‌ها چه دستباف و چه ماشینی وجود دارد و برای تمیز کردن فرش و قالی از مدت ها قبل ، شغل قالیشویی شکل گرفته است که البته در زمان های دور مردم خودشان کار تمیز کردن و شست و شوی فرش را انجام می داده‌اند و الان با توجه به تنوع فرش‌های دستبافت و ماشینی و نبود فضا و امکانات لازم برای شستشوی مناسب فرش ، بسیاری از مردم، برای شستشوی فرش به واحدهای قالیشویی رجوع می کنند. که باید قبل از سفارش دادن، حتما و حتما از معتبر بودن قالیشویی مدنظر خود مطلع شوند.

آیا قالیشویی مویدی معتبر است؟

شرکت قالیشویی مویدی اولین قالیشویی نمونه استان اصفهان و دارای اعتبار است که دارای جواز معتبر از اتحادیه قالیشویی می باشد.

فرش‌های مشتریان در کارخانه قالیشویی مویدی بصورت تخصصی و با بهترین مواد شوینده توسط استاد کاران باتجربه شستشو میشوند و ارزان بودن قیمت خدمات و چگونگی شستشوی فرش از اولویت های مجموعه قالیشویی مویدی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص صحت مطالب عنوان شده می توانید با شماره تماس 32360076-031 اتاق اصناف اصفهان تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید.

نحوه شستشوی فرش و استفاده از مواد شوینده استاندارد که در قالیشویی ها به دو صورت سنتی و مکانیزه با دخالت نیروی انسانی و روش اتوماتیک شستشو انجام می شود و نیز یکی از عوامل مهم در شستشوی فرش استفاده از مواد شوینده استاندارد می باشد چون در اثر شستشو با مواد شوینده نامناسب به بافت فرش آسیب میرسد.

شستشوی تمام اتوماتیک

با مدرن ترین دستگاه‌های قالیشویی و پرسنل باتجربه

مهمترین مشخصات فرش دستباف چه هستند؟

در زیر برخی از مقالات مربوط به شناخت فرش های دستباف لیست شده اند که جهت مطالعه بیشتر میتوانید این مطالب را نیز بخوانید و اگر سوالی دارید در آخر هر مطلب مطرح کنید.

مهمترین مشخصات فرش دستباف چه هستند؟

به طور کلی اگر در شستشوی فرش دستباف از شوینده های خنثی مانند پودر دستی و شامپوی فرش استفاده شود بهتر است. بخاطر داشته باشید اول پودر را حتماً درون آب حل کنید و سپس آن را استفاده کنید. همچنین برای پاک کردن چربی‌ها از روی فرش نیز بهتر است از مایع ظرفشویی یا پودر صابون حل شده استفاده کنید و هیچگاه از مواد قلیایی برای شستن فرش استفاده نکنید.

هیچ وقت از وایتکس برای شستشوی فرش استفاده نکنید.
کارخانه قالیشویی مویدی
تماس تلفنی