تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

سفارش قالیشویی در بهمن ماه

پیک کار قالیشویی در ماه های بهمن و اسفند

کدام قالیشویی و چرا ؟؟

اگر در شهر اصفهان ساکن هستید و در این ماه های آخر سال یعنی بهمن و اسفند نیاز به شستن فرش و یا قالی خود دارید، این نکته که کدام قالیشویی دارای مجوز فعالیت باشد بسیار حائز اهمیت است. متاسفانه کلاه برداری در حوزه قالیشویی در شهر اصفهان نسبت به گذشته بیشتر شده است. پس سعی کنید قالیشویی را انتخاب کنید که اولا شناس باشد و دوما دارای مجوز فعالیت باشد. میتوانید مطلب زیر را در خصوص هشدار در خصوص قالیشویان غیر مجاز را مطالعه بفرمائید.

سرویس دهی قالیشویی در بهمن و اسفند

یکی از رسم های جذاب ما ایرانی‌ها خانه تکانی میباشد که زمان دقیق انجام خانه تکانی، معمولا ماه‌های پایانی سال به ویژه ماه های بهمن و اسفند میباشد. در این 2 ماه در هر خانه‌ای که بروید، احتمالا نشانه‌هایی از این سنت قدیمی و پسندیده را مشاهده میکنید. در خانه تکانی همه زوایای خانه تمیز میشوند و گرد و خاک از وسایل زدوده می‌شوند. فرش‌ها که کفپوش بسیار پرطرفداری در بین ما ایرانی‌ها هستند، یکی از با ارزش ترین وسایل در خانه به حساب می آیند که باید طی مراحل خانه تکانی تمیز و عاری از هر گونه آلودگی بشوند. در گذشته بیشتر افراد برای شستشوی فرش های خانه خود از روش‌های سنتی و خانگی استفاده می کردند که دیگر به دلیل مشکلاتی که این روش‌های ساده به همراه داشت؛ کم کم شرکت‌هایی در حوزه ارائه خدمات شستشوی فرش و قالی تاسیس شدند که سرویس‌هایی بی نظیر و متنوعی را به مشتریان خود عرضه می نمایند. در کارخانه‌ قالیشویی مویدی، تمامی نکات ایمنی برای محافظت از رنگ، بافت و فرم اولیه فرش رعایت می‌شوند و فرش‌ها به صورت پک شده تحویل مشتریان داده می‌شوند.

بهترین قالیشویی اصفهان

بررسی نظرات مشتریان

یکی از بهترین راه‌ها برای اطلاع از کیفیت سرویس دهی قالیشویی در بهمن و اسفند ماه، بررسی کردن نظرات افرادی است که سابقه استفاده از این خدمات را دارند. البته ناگفته نماند که بدلیل شلوغی سفارشات ممکن است رضایت کامل برخی از مشتریان توسط قالیشویی مویدی فراهم نشده باشد که قالیشویی مویدی با عذرخواهی و ارائه تخفیف به آن دسته از متشریان در سفارش های مجددشان سعی بر جلب رضایت مشتریان خود میکند. همچنین ناگفته نماند که عده ای سودجو برای تخریب برند این قالیشویی در سرچ نقشه گوگل برای این بیزنس امتیازات و نظرات منفی ثبت کرده اند که واقعا بیشتر این نظرات از سوی مشتریان واقعی نمی باشند و هدف آنان تخریب برند می باشد تا در ماه های بهمن و اسفند بتوانند سفارش های بیشتر را با تخریب برند مویدی از آن خود نمایند.

شستشو، آبکشی، آبگیری و خشک کردن فرش

هزینه ی شستشوی فرش در بهمن ۱۴۰۲ چقدر است؟

قالیشویی‌ها یکی از آن مراکزی هستند که تعرفه خدمات‌شان توسط یک مرجع رسمی به نام اتحادیه قالیشویان تعیین می‌شود. این یعنی اینکه هیچکدام از مراکز رسمی و تحت نظارت اتحادیه نمی‌توانند تعرفه‌هایی خارج از عرف از مشتریان خود دریافت کنند. این نرخ‌ها هر ساله و در ماه‌های پایانی سال توسط کارشناسان اتحادیه تعیین شده و طی یک ابلاغیه رسمی به قالیشویی‌های مجاز ابلاغ می‌شود. با این حساب می‌توان گفت که هزینه ی شستشوی فرش در عید ۱۴۰۲ در واقع معادل همان مبلغی است که در سال ۱۴۰۱ تعیین شده است. از این بابت اگر سفارش خود را قبل از نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال ثبت کنید؛ می‌توانید با هزینه کمتری فرش‌های خود را بشویید.

تلفن ویژه ۴ رقمی

031-4080

شستشوی فرش با بهترین قیمت قالیشویی 1402

قالیشویی مویدی عضو رسمی اتحادیه معتبر ترین و بهترین قالیشویی شهر اصفهان

همیـن حـالا فرشـِتو بشور!

نظرات بسته شده است.

تماس تلفنی