اگر به طور منظم به فکر نظافت خانه نباشیم

//اگر به طور منظم به فکر نظافت خانه نباشیم

اگر به طور منظم به فکر نظافت خانه نباشیم، خیلی زود باکتری‌ها و میکروب‌ها شروع به تکثیر شدن در خانه میکنند و ممکن است به سلامتی افراد خانه صدمه بزند. پس راه حل چیست؟

شستشوی به موقع و منظم فرش‌ها باعث از بین رفتن میکروب‌ها و در نتیجه آن سلامت افراد خانه می‌شود. در کنار موارد گفته شده شستشوی فرش‌ها مزایای دیگری نیز داد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

اهمیت نظافت فرش‌ها:

تمیز کردن مداوم فرش‌ها باعث افزایش طول عمر فرش می‌شود، البته این امر باید به صورت منظم و در فواصل زمانی یکسانی انجام شود تا فرش سلامت خود را حفظ کند، نوع مساحت خانه نیز بر شستشوی بلند مدت و کوتاه مدت فرش‌ها تاثیرگذار خواهد بود.

نظافت فرش‌های منزل و اهمیت آن در سلامت روح و جسم

شاید برای بسیاری از افراد شستشوی  فرش و نظافت خانه یک امر عادی و روزانه باشد اما در این میان افرادی هستند که به این مسائل توجه خاصی ندارند و در صورت رعایت نکردن، می‌تواند باعث بروز بیماری در افراد خانه شود.

چند نکته مهم در نظافت فرش‌ها :

  • یکی از عوامل افزایش طول عمر فرش‌ها شستشوی به موقع و اصولی فرش‌هاست ما توصیه می‌کنیم فرش‌های خود را به قالیشویی ما فرستاده تا با استفاه از افراد متخصص و تجهیزات مناسب به بهترین روش فرش‌هایتان را شستشو کنیم.
  • اگر در خانه فرزندان کم سن سال دارید توصیه می‌شود برای جلوگیری از ایجاد لکه و صدمه به فرش از یک زیرانداز مناسب استفاده کنید.
  • در صورت نگهداری از حیوانات خانگی باید مراقب باشید تا به فرش‌های شما آسیب نرسانند زیرا ادرار و فضولات حیوانات یکی از عومل تسریع فرسایش فرش‌هاست.
  • یک از بهترین محل‌های مناسب تکثیر میکروب‌ها و باکتری‌ها در لابلای فرش‌هاست لذا جهت جلوگیری از گسترش بیماری‌ها توصیه می‌شود که فرش‌های خود را به صورت منظم و فاصله زمانی ثابتی شستشو کنید تا طول عمر فرش‌هایتان بالا رفته و هم ‌اینکه سلامت خود را حفظ کنید.
2019-12-01T14:28:12+03:30

شماره تلفن دفتر اصفهان: 4080-031